gru 15. 2021
Jest to warte swej ceny? Czy może lepiej coś od Xiaomi, Google? Jak się sprawuje jeśli ktoś ma?
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Skomentuj
7 Komentarzy
 1. Avatar
  Za obecną ceną - Fire zdecydowanie.
 2. Avatar
  Za te 160ziko warto, sam mam i chodzi to bardzo dobrze. Mi box nie dawał rady, zaczął się restartować. W fire wszytko śmiga tylko zainstaluj sobie Wolf Launcher.
  Edytowane przez: "remkac96" gru 16.
 3. Avatar
  Jeżeli nie potrzebujesz oficjalnego wsparcia dla wszystkich polskich aplikacji i masz dobrą, niższą cenę na 4K to bez sensu. A tym bardziej jak ktoś ma 4K i chciałby Max'a. Chodzi o system operacyjny. Amazon lubi swoje gierki i specjalnie nie dało wsparcia FireOS 7.0 (Android 9.0). Zwyczajny 4K ma polskie aplikacje, ale niektóre choć dostępne nie są możliwe do zainstalowania (pozostaje sideloading zmodyfikowanych lub samodzielna zmiana apk), bo potrzebny wyższy numerek Androida. A sam 4K Max oprócz WiFi 6 (fajnie, że jest, ale przy streamingu niewielkie ma znaczenie, chyba że ktoś ma "trudne" warunki sieciowe) został tylko podpudrowany. Nie bez powodu. Najmocniejszy jest i ma być dla Amazona Fire Cube, który klepie i zjada Sticki w przedbiegach, ale to już wydajnościowo półka Shield Pro.

  A co do chińskich wynalazków to jest ich multum i to często z lepszymi bebechami. Co z tego, skoro bez update'ów i żadnego wsparcia w aplikacjach lub bardzo ograniczone np. nawet w takim Netflixie.

  I na przyszłość zestawienie docs.google.com/spreadsheets/d/12-NAoBPPV_nNBqaY1vt7Gke8bthPYqnG0tMLeSDrIKI/htmlview
  Edytowane przez: "asimply" gru 16.
 4. Avatar
  Panowie, czy coś trzeba lub warto dokupić do tego fire sticka ?!
 5. Avatar
  ricziridz16/12/2021 04:55

  Panowie, czy coś trzeba lub warto dokupić do tego fire sticka ?!


  Wszystko potrzebne do działania, masz w zestawie. Ewentualnie, jakbyś chciał do sticka podłączyć coś po USB (np. jakiś nośnik danych), to potrzebował będziesz tego typu kabelek.
 6. Avatar
  ricziridz16/12/2021 04:55

  Panowie, czy coś trzeba lub warto dokupić do tego fire sticka ?!


  Router WiFi 6.
 7. Avatar
  ja zauważyłem sporą wadę fire tv stick 4k max. Włączyłem serial na netflixie "Mało prawdopodobny morderca" i zauważyłem lekie szarpanie (pikseloza) obrazu przy szybkim ruchu postaci. Jest tak np. w 1 odcinku chyba 13min 20sek. podczas rozmowy policjantów. Włączyłem ten sam serial na LG webos i jest bez skazy. Nie wiedziałem czy to nie wina sygnału po hdmi, ale przestawiłem chyba wszystkie możliwe funkcje przystawki i telewizora i problem nie zniknął. Sprawdzę jeszcze na Amazon prime video, bo jak się tak robi wszędzie to straszna lipa.
Prześlij Komentarz
Avatar