lip 21. 2021
pik.poznan.pl/fes…iu/

Festiwal Kolorów to najbardziej kolorowa impreza w Polsce.Obowiązkowym i kluczowym punktem wydarzenia są cogodzinne, wspólnewyrzuty w górę barwnego pudru Kolory Holi, który nad głowami uczestnikówstworzy wielobarwną chmurę, kolorując wszystkich dookoła.

Festiwal Kolorów w Poznaniu odbędzie się już 1 sierpnia na PolaniePiknikowej na Malcie! Cała impreza startuje o godzinie 15:00. Oprócz mocykolorów i dobrej muzyki na miejscu czekać na Was będzie smaczna strefaStreetFood’u a także pyszne lody kuleczkowe od MiniMelts!

Na festiwalowej scenie wystąpi wiele ciekawych muzycznych osobowości.Proponowana przez artystów muzyka dobierana jest tak, aby odpowiadałauczestnikom Festiwalu Kolorów i nie ograniczała się tylko do jednegogatunku.

Całemu wydarzeniu towarzyszyć będzie niepowtarzalna atmosfera obfitującaw niezliczoną ilość uśmiechów i spontanicznych reakcji! Niezależnie od wieku,każdy znajdzie tu miejsce, gdzie będzie się czuł swobodnie.

Festiwal Kolorów to wydarzenie sprzyjające szaleństwu i radości, a także rajdla miłośników kolorowych i niepowtarzalnych zdjęć.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Dyskusje
Najlepsze komentarze
19 Komentarzy
Prześlij Komentarz