Farba do malowania wnętrz - promocja?

9
sie 15. 2020
Mam pytania, dotyczące farb do malowania wnętrz. Orientujecie się, czy któryś market budowlany albo marka farby ma w tej chwili jakaś promocje na takie produkty?
Drugie pytanie: akrylowa czy lateksowa?
Trzecie: którą markę farb polecacie i dlaczego?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
9 Komentarzy
Magnat ceramic. Myślę, że cena trochę wygórowana jak za farbę ale ja jestem z niej zadowolony. Dobrze sia nakłada na ścianę, nie chlapie z walka no i jest bardzo odporna na ścieranie, dzięki czemu możesz śmiało zmywać brud. Nawet czerwone wino zeszło z jasnej ściany i sufitu w kuchni . 0 śladu po nim.
Edytowane przez: "Mowca" sie 15.
Mowca15/08/2020 09:33

Magnat ceramic. Myślę, że cena trochę wygórowana jak za farbę ale ja jeste …Magnat ceramic. Myślę, że cena trochę wygórowana jak za farbę ale ja jestem z niej zadowolony. Dobrze sia nakłada na ścianę, nie chlapie z walka no i jest bardzo odporna na ścieranie, dzięki czemu możesz śmiało zmywać brud. Nawet czerwone wino zeszło z jasnej ściany i sufitu w kuchni . 0 śladu po nim.


Rownież stoję murem za Magnatem.
Fakt magnat ceramic jest lepsza od zwykłych lateksowych. Zwykle najtańsze akrylowe bym unikal.
Nieraz na ogłoszeniach potrafią ludzie sprzedawać te farby. Sam kupiłem magnata po 20zl za bańkę 2,5l.
Przede wszystkim pytanie co tą farbą chcesz malować i czy masz "małe" dzieci
Unikaj lateksowych i ceramicznych, zakleja sciany i będą odporne na wszystko, również na oddychanie.
Krzychu12715/08/2020 20:02

Fakt magnat ceramic jest lepsza od zwykłych lateksowych. Zwykle najtańsze a …Fakt magnat ceramic jest lepsza od zwykłych lateksowych. Zwykle najtańsze akrylowe bym unikal. Nieraz na ogłoszeniach potrafią ludzie sprzedawać te farby. Sam kupiłem magnata po 20zl za bańkę 2,5l.za dwie dychy? ktorego? to jak za darmo.
Pepper26515/08/2020 20:20

Unikaj lateksowych i ceramicznych, zakleja sciany i będą odporne na w …Unikaj lateksowych i ceramicznych, zakleja sciany i będą odporne na wszystko, również na oddychanie.No noe stety... cos za cos... Mimo to maluje nimi od wielu lat i nie narzekam...
Pepper26515/08/2020 20:20

Unikaj lateksowych i ceramicznych, zakleja sciany i będą odporne na w …Unikaj lateksowych i ceramicznych, zakleja sciany i będą odporne na wszystko, również na oddychanie.


no tak,.najlepiej bielić wapnem jak u babci. co rok na wiosne zeby przykryć swieże okopcenia od pieca na drewno
Bezpiecznik215/08/2020 21:27

no tak,.najlepiej bielić wapnem jak u babci. co rok na wiosne zeby …no tak,.najlepiej bielić wapnem jak u babci. co rok na wiosne zeby przykryć swieże okopcenia od pieca na drewno


Nie przesadzaj, akrylowe farby tez zawierają lateks itp. tylko nie w takich ilościach, że po pomalowaniu ściany wszystko z niej spływa. Od lat maluje się akrylem.
eter15/08/2020 20:07

Przede wszystkim pytanie co tą farbą chcesz malować i czy masz "małe" dzi …Przede wszystkim pytanie co tą farbą chcesz malować i czy masz "małe" dzieci


Nie mam małych dzieci. Odświeżenie mieszkania pomalowanego lata temu na biało. Mam pewne doświadczenie z farbami lateksowym i nie jestem do nich przekonana. Natomiast akrylowe są mniej odporne i gorzej kryją ale robią w „inne wrażenie” na ścianach
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst