Faktura VAT Empik

4
paź 19.
Nie wiem czy może jestem mało spostrzegawczy czy może jest to jakoś bardzo nieintuicyjne, gdzie mogę znaleźć elektroniczną fakturę VAT za zakupy na Empik.com?
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Na stronie tego nie potrafię znaleźć, ale wysyłają elektronicznie na maila po zamówieniu. U mnie jest zawsze w mailu, że dane zamówienie zostało wysłane na sklep i w załączniku jest e-faktura. Raczej staram się odhaczać, że nie chcę e-faktury do zamówienia tylko papierową.
kuleczka9120/10/2019 14:19

Na stronie tego nie potrafię znaleźć, ale wysyłają elektronicznie na maila …Na stronie tego nie potrafię znaleźć, ale wysyłają elektronicznie na maila po zamówieniu. U mnie jest zawsze w mailu, że dane zamówienie zostało wysłane na sklep i w załączniku jest e-faktura. Raczej staram się odhaczać, że nie chcę e-faktury do zamówienia tylko papierową.


Dzięki, poszukam jeszcze w mailach.
Wiwerest_20/10/2019 14:19

Dzięki, poszukam jeszcze w mailach.


Myślę, że jak napiszesz do nich na kontakt to Ci znajdą tą e-fakturę. Ogólnie dziwne, że na koncie nigdzie tego nie ma. Liczyłam, że przy danym zamówieniu będzie opcja pobrana e-faktury.
Edytowane przez: "kuleczka91" paź 20.
kuleczka9120/10/2019 14:21

Myślę, że jak napiszesz do nich na kontakt to Ci znajdą tą e-fakturę. Ogóln …Myślę, że jak napiszesz do nich na kontakt to Ci znajdą tą e-fakturę. Ogólnie dziwne, że na koncie nigdzie tego nie ma. Liczyłam, że przy danym zamówieniu będzie opcja pobrana e-faktury.


Tak wydawałoby się najbardziej intuicyjnie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje