Faktura VAT Empik

5
paź 19. 2019
Nie wiem czy może jestem mało spostrzegawczy czy może jest to jakoś bardzo nieintuicyjne, gdzie mogę znaleźć elektroniczną fakturę VAT za zakupy na Empik.com?
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Na stronie tego nie potrafię znaleźć, ale wysyłają elektronicznie na maila po zamówieniu. U mnie jest zawsze w mailu, że dane zamówienie zostało wysłane na sklep i w załączniku jest e-faktura. Raczej staram się odhaczać, że nie chcę e-faktury do zamówienia tylko papierową.
kuleczka9120/10/2019 14:19

Na stronie tego nie potrafię znaleźć, ale wysyłają elektronicznie na maila …Na stronie tego nie potrafię znaleźć, ale wysyłają elektronicznie na maila po zamówieniu. U mnie jest zawsze w mailu, że dane zamówienie zostało wysłane na sklep i w załączniku jest e-faktura. Raczej staram się odhaczać, że nie chcę e-faktury do zamówienia tylko papierową.


Dzięki, poszukam jeszcze w mailach.
Wiwerest_20/10/2019 14:19

Dzięki, poszukam jeszcze w mailach.


Myślę, że jak napiszesz do nich na kontakt to Ci znajdą tą e-fakturę. Ogólnie dziwne, że na koncie nigdzie tego nie ma. Liczyłam, że przy danym zamówieniu będzie opcja pobrana e-faktury.
Edytowane przez: "kuleczka91" paź 20. 2019
kuleczka9120/10/2019 14:21

Myślę, że jak napiszesz do nich na kontakt to Ci znajdą tą e-fakturę. Ogóln …Myślę, że jak napiszesz do nich na kontakt to Ci znajdą tą e-fakturę. Ogólnie dziwne, że na koncie nigdzie tego nie ma. Liczyłam, że przy danym zamówieniu będzie opcja pobrana e-faktury.


Tak wydawałoby się najbardziej intuicyjnie.
Hej, a powiedzcie, czy empik wystawia faktury vat 23% na telefony??
Chodzi i zakup przez pośrednika "New Mobile". Czy to będzie netto 2575zł ??
3655595-PhO3P.jpgCzy może ten pośrednik jest np.: z UK i wystawia faktury 0%??
Ktoś ma z tym doświadczenie??
Dzięki i pozdrawiam,
Michał.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst