EPN - reklamacje

4
lut 5. 2018
Cześć,
Możecie poradzić w jaki sposób zgłosić reklamację do epn, przy braku naliczonego zwrotu z Gearbest?
Przy tanich rzeczach nigdy nie było problemu, ale przy zakupie za ok. 300$ zwrotu nie naliczyli.
W jaki sposób mam im udowodnić zakup? Dodam że używam ich wtyczki do chrome.
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Ja reklamowałem tylko jedną nienaliczoną transakcję w yazingu i nie musiałem niczego udowadniać. Wpisałem tylko numer zamówienia i po jakimś czasie uznali reklamację i dali kasę. Chodziło o kwotę ok 5,5$ cashbaku
Prowadziłem długą dyskusję z supportem odnośnie nie naliczenia cashbacku i na jej końcu podali mi link:

epn.bz/ru/…rch

niestety mojej transakcji nie udało się w ten sposób odnaleźć, zakup na Gearbest. Ogólnie zauważyłem, że w moim przypadku jest to loteria z naliczaniem casbacku przez epn. Dziś dwa zamówienia na Gamiss.com nie zostały naliczone, może coś źle robię, może ktoś ma jakieś rady jak to właściwie robić. Nie mam żadnych wtyczek poza wtyczką epn, do sklepu echodzę przez link z ich strony. Robię to na komputerze.
A może to coś kupiłeś z refa albo wcześniej podłapałeś ciasteczko, dlatego nie masz zwrotu. Zawsze trzeba kupować z czystego linku. Ja np otwieram sobie różne linki w firefoxie, kopiuję czyściocha do chroma i jadę. Podstawa to czyścić ciastka.
wytłumaczy mi ktoś jak wypłacić pieniądze z epn na paypal ? coś trzeba wpisać w okienko po wybraniu paypal ale nie mam pojęcia co :P prawdopodobnie jakiś link do portfela ale nie wiem skąd go wziąć.


PS.
Już wszystko wiem. Wystarczy skorzystać z Paypal.me
Edytowane przez: "Sami" mar 7. 2018
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje