Epn naliczanie cashback

10
lis 25. 2018
Witam
Czy da się przewidzieć na jaki cash back można liczyć?
Za poradą jednego z pepperowiczów skorzystałem z Epn przy okazji na mi boxa 4s i cashback się pojawił. Dzisiaj chciałem zakupić odkurzacz z Ali
aliexpress.com/ite…2b2
i tym razem lipa nie naliczyło ani grosza
Wg tabeli z Epn dla Ali liczyłem na 4 może i 6% gdyby zaliczyli odkurzacz do "Interior accessories" a tu 0
W dodatku Ali reklamuje pod okazją, że dają kupon na 6$ za każde wydane 65$ a nie dostałem nic
Na stronie Epn wyłączyłem adblocka ale włączył się z automatu na otwartej stronie Ali...jak tylko to zauważyłem to zamknąłem chyba jeszcze przed przejściem płatności.
proszę o jakieś rady
Aktualizacje społecznościowe
Różne
10 Komentarzy
ja ostatnio przez 2 razy kupowałem na aliexpress poprzez epn i niestety ani razu nie naliczyło mi cashbacku, a szukam jakiejś alternatywy zamiast planet plus bo Ci to już w ogóle lecą w kulki,

mam tylko nadzieje że wypłacą mi 140zł na planet plus za zakupy na amazonie.de
@Adidas08 , @gregor44 napiszcie do obsługi klienta, powinni wam ręcznie naliczyć cb
Edytowane przez: "stfpl" lis 26. 2018
Dzięki za radę
Na stronie Epn piszą, że należy ich zawiadomić i upomnieć się o zwrot dopiero po otrzymaniu przesyłki
...wpisałem w tej szukajce i system nie znalazł mojej transakcji
1507363-Yt9zG.jpg
@gregor44 czyli na epn cashback pojawia się dopiero po otrzymanej przesyłce ?
...nie powinien pojawić się zaraz po zapłaceniu za przedmiot, załączyłem tylko info, że radzą reklamować dopiero po otrzymaniu.
a przynajmniej ja to tak rozumiem bo pisze, że trzeba przesłać fotkę zamówionego produktu.
Poniżej zrzut z mojej pierwszej udanej transakcji z Epn1509269-VAF1D.jpg...jak widać środki są na razie zablokowane i trzeba jeszcze poczekać na możliwość ich wypłaty
@gregor44

u mnie wchodząc w balance jest coś takiego

My balance


Your balance is empty...


trzeba coś jeszcze zrobić lub dodać jakieś informacje na epz żeby naliczali cashback? np podać konto paypal itp?
Adidas08
...czytaj uważnie, środki widoczne na drugim zrzucie to z tej mojej pierwszej udanej transakcji. Skoro w "balance" masz 0 to pewnie czeka nas procedura reklamacyjna (wg. informacji z mojego pierwszego zrzutu)
W trakcie zakupu miałeś otwarte jednocześnie oba okna tzn. epn i sklepu (do którego wszedłeś przez epn) i powyłączane wszelkie Ad-blocki ?
...zresztą nie znam się na tym...użyłem tego dopiero 2 razy z czego poprawnie zadziałało tylko za pierwszym.
ja będę miał jeszcze jedną szansę bo anulowali mi zamówienie. Wie ktoś jak długo szeka się na zwrot kasy z Ali? I czy jest się na tym coś stratnym...jakieś przewalutowania lub coś podobnego? Płaciłem kartą nie przez Pay Pal
Po kilku dniach dostałem zwrot z Ali. Oczywiście jestem trochę stratne bo mój bank ma strasznie niekorzystne przewalutowanie (około 20gr na 1$ w plecy) Spróbuję zakupić u innego sprzedawcy...widzę, że niektórzy wyjadacze z peppera łączą revoluta (lepszy przelicznik walut) z paypalem (że niby ciut bezpieczniej). Orientujecie się czy epn nalicza cashbak tylko dla określonych rodzajów płatności (np. kartą) czy sposób zapłaty jest obojętny?

...cholera naustawiałem się, żeby to skonfigurować tzn podpiąć kartę rovolut-a do PayPala ...a teraz widzę, że akurat w tym sklepie na Ali nie ma opcji płacenia PayPalem. Ktoś z obeznanych wie czy nie da się podobnego zabiegu zrobić z PayU czy Przelewy 24. Która opcja jest bezpieczniejsza i korzystniejsza?

W dodatku nastawiłem się już na tą płatność i potrzebne środki przelałem na Revolut-a i zamieniłem na $
Edytowane przez: "gregor44" lis 30. 2018
...Zaspałem trochę z moim zwrotem na EPN. Towar dostałem już jakieś 2 mies. temu a kwota (trochę ponad 9$) wciąż pokazuje się jako in hold. Czy to za mało aby wypłacić. Założyłem portfel na PAYPAL ale pokazuje że mój " balance" jest 0 więc nie mogę nic przelać. Wie ktoś jak to odblokować?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje