Opublikowano 22 godziny temu

Elektronarzędzia do domu

Nie mam żadnych elektronarzędzi i chciałbym zacząć kupować według potrzeb, stąd moje pytanie w jaką firmę celować? Wszystkie narzędzia wyłącznie do użytku domowego, sporadycznego. Na tą chwilę potrzebuje wiertarko wkrętarki, fajnie byłoby z udarem. Myślałem też o sprężarce akumulatorowej, do pompowania kół w samochodzie rowerze, czasem piłki lub dmuchanego basenu dla dziecka. Z czasem na pewno potrzebny będzie również inny sprzęt. Czy zwykły Parkside nada się do rzadkiego użytkowania czy pójść półkę wyżej dla swojego spokoju?
Jakaś konkretna seria, czegoś unikać?
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika arlid
  Może Parkside, często są pprinki w Kauflandzie czy Lidlu. Cenowo też całkiem ok jak na domowy użytek wystarczy. Ewentualnie może Einhell.
 2. Awatar użytkownika Xorro
  Dopóki nie kupujesz narzędzi akumulatorowych każdy sprzęt może być z innej parafii. Patrz po prostu co się opłaca i czy wpadnie akurat fajna promka.
 3. Awatar użytkownika DonPsujek
  Do sporadycznych zastosowań akumulatorówka Parkside wystarczy, inaczej jest z maszynami przewodowymi bo tam z wytrzymałością różnie bywa, po prostu za delikatne są (co nie znaczy że od razu złe).
 4. Awatar użytkownika tayjkt
  Co do firm, to każdy będzie polecać Ci inną firmę. Moim zdaniem lepiej jest brać produkt lepszej firmy, wiąże się to z dostępnością części i lepszą jakością produktu, a raz kupiony dobry produkt będziesz mieć na wiele lat i później może posłużyć nawet kolejnym pokoleniom.
  Ja osobiście wkrętarkę z udarem mam firmy Bosh z serii niebieskiej, mi zależało by uchwyt był cały metalowy i jako wkrętarka daje radę, ale już udar to za słaby jest i trzeba brać lepszy sprzęt do tego.
  Co do sprzętów na 230V to Metabo miało dobrą jakość do ceny, choć jak kupiłem szlifierkę kątową to żałuję zakupu bo teraz wymiana uszkodzonej obudowy kosztuje 50% ceny nowej szlifierki. (Edytowano)
Awatar użytkownika