paź 26. 2022 (4 g, 0 min)
Krótka piłka: Czy znacie jakieś dobre i przede wszystkim wytrzymałe ekspresy do +/- 2200 zł? Bo miałem kilka na oku, poczytałem o nich na forach, popytałem się znajomych i wszystkie musiałem wyrzucić, bo albo zaparzacz niewyjmowalny, albo awaryjny, albo pojemnik na mleko zabudowany...
Ktoś coś?
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Skomentuj

4 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Krótka piłka ode mnie. Dwa lata temu kupiłem rodzicom ten ekspres mediaexpert.pl/agd…BwE. Kawę robią codziennie i poza obowiązkowym czyszczeniem nic się z nim nie dzieje. Oprócz opróżniania pojemnika na fusy i wodę większej ingerencji nie ma. Czyszczenie przez tabletkę, odkamienianie przez proszek. Polecam.
  Avatar
  Mam KRUPSa EA8298, drugiego takiego kupiłem rodzicom. Mój po kilku miesiącach zaczął puszczać wodę dołem - naprawa na gwarancji. Rodzicom zaczął przeciekać po upływie gwarancji - kupiłem zestaw uszczelek i wymieniłem sam
  Pomimo tego muszę jednak ten ekspres polecić. Mój ma aktualnie ponad 7 lat, rodziców 5 lat, robią kawę codziennie i pomijając ten fuckup z uszczelkami działają bezawaryjnie, robiąc naprawdę świetną kawę.
 2. Avatar
  Ode mnie Siemens eq6 plus s300. Teraz 2600 ale bywały taniej, 2300-2400.
  Blok się wyjmuje do płukania, pojemnika na mleko nie ma więc nie ma co czyścić. Dość cichy jak na ekspres.
  Młynek ceramiczny więc gorszy niż stalowy ale nie widziałem w necie problemów z nim. Dużo zużywa wody więc z ociekacza też dość często trzeba wylewać syf.
  Można wybierać wyższe modele i niższe w zależności od budżetu bo nie różnią się główne sposoby działania, raczej szczegóły ustawień i programów, wyświetlaczem.