Ekspres za około 1500

2
lut 24.
Witam
Czy jestem w stanie kupić ekspres ciśnieniowy z pojemnikiem na mleko by robil automatycznie napoje z mlekiem w kwocie 1500 i był w miarę wytrzymały. Zastanawiam się nad DeLonghi 23.460 lub Krups EA8901, ale przyznam się że chciałbym zbic z ceny, bo te kosztują prawie 2000. Też myślałem o Delonghi 23.120 ale nie wiem jak smacznie wychodzi tam pianka Od razu wspomnę że ekspres ma być prezentem dla żony i nie znam się na tym kompletnie, nawet nie pijam kawy.
Dziękuję i pozdrawiam
Będę wdzięczny za pomoc
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
2 Komentarze
Zobacz jeszcze produkty Melitta i Nivona. Spokojnie w swoim budżecie ustrzrlisz dobry sprzęt (bierz tylko że stalowymi żarnami).
Też długo zastawiałem się nad ekspresem z pojemnikiem na mleko, jednak ceny są zdecydowanie wyższe a i takie ekspresy zajmują sporo miejsca co jest istotne przy niewielkiej ilości miejsca z kuchni. Moim zdaniem nie ma różnicy pomiędzy pianką z pojemnika a ze spienianiem z dyszy. To kwestia wsprawy - po kilku użyciach żona nauczy się jak zrobić piankę która najbardziej jej odpowiada. Większą różnicę robi użyte mleko. Dlatego ja by wybrał Delongi 23.120. A ze swojej strony polecam Delonghi Magnifica S ECAM 22.110.B - bardzo solidna konstrukcja, łatwe czyszczenie i dość często można wyłapać jakąś fajną promocję i kupić go za 1100 zł lub nawet mniej
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst