ekantor

3
paź 31. 2019
Witam.
Czy ktoś korzystał z ekantora?
Jak to działa? Tak, przeczytałem na stronie, lecz może ktoś ma jakieś lepsze doświadczenia?
Lub może doradzicie, gdzie najlepiej wymienić EURO?
Aktualizacje społecznościowe
Zagraniczne zakupy
3 Komentarze
Wymieniałem w kantorze Darex ze Szczecina (działa online jak i stacjonarnie) oraz w walutomacie. Ten pierwszy ma już chyba mało atrakcyje kursy, ale i tak bardzo sobie cenię i mam sentyment. Przede wszystkim nie wymieniałbym w jakichś nieznanych, krótko działających miejscach.
Duże kwoty - GPW kontrakty terminowe to zdecydowanie najlepsza, najtańsza opcja. Małe kwoty (bo to jak dla mnie niepewna, ruska firma) to tylko revolut. Ma najlepsze kursy. Jak chcesz to mogę Ci nawet oficjalnie polecić, Ty dostaniesz 40 zł i ja tak samo:
pepper.pl/pro…106
Edytowane przez: "TowarzyszMolibden" lis 6. 2019
Kantorów online teraz "w bród" - walutomat cinkciarz itp ...niektóre banki online mają swój kantor. Zależy od kwoty jak już wyżej w komentarzu napisane.
Ja od lat korzystam z Alior Kantora. Kursy lepsze od Revoluta. Konto bezpłatne, tak jak i karty (trzeba tylko zrobić jedną dowolną transakcję w ciągu pół roku od wydania). Jest też karta wielowalutowa, ale tylko raz nią płaciłem, więc wiele nie powiem (chociaż kurs był spoko). Wpłata/Wypłata w bankach Alioru bez prowizji, z tego co wiem. Zerknij na ich kursy, bo może Ci się spodoba. Mają też aplikację, jak ktoś potrzebuje. No i najważniejsze, że to jest podpięte pod polski bank, więc żadnego selfi nie trzeba wysyłać
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst