Dźwięki systemowe a głośność telefonu

wrz 3. 2022
Miałem kiedyś LG G4, i tam mogłem sobie ustawić oddzielnie głośność rozmów i głośność systemu. Teraz to chyba już 3 telefon w którym nie można tego oddzielić. Jak podkręcę głośność rozmów, to system wali tak po uszach, że głowa boli. Jak ściszę system to nie słyszę rozmowy. Od czego to zależy? Od nakładki? Czy jest jakiś apka, która pozwala na odseparowanie tych ustawień.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Skomentuj

4 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Są takie aplikacje, chociaż najlepiej to mieć natywnie, wiadomo dlaczego.
  play.google.com/sto…oft
 2. Avatar
  O ile jakiś producent nie zrobił tego po swojemu, to od kilku wersji zawsze działa to tak samo, czyli:
  - głośność rozmów możesz ustawić podczas rozmowy
  - głośność multimediów podczas odtwarzania dźwięku (yt, spotify itd)
  - głośność systemu (powiadomień) podczas gdy telefon leży "bezczynnie"
  Pierwsze słyszę, by głośność rozmów była sprzężona z głośnością systemu i tym bardziej wątpię, by jakaś aplikacja miała dostęp do ustawień, których rzekomo nie ma w systemie. Nie wiem jak w innych urządzeniach, ale w Moto nie wygląda na to, by suwak opisany jako "głośność połączeń" zmieniało głośność dzwonka (czy ty sms, czy połączeń) - chyba, że mój specyficzny narastający dzwonek skutecznie to maskuje.
 3. Avatar
  Z ciekawości w jakim telefonie masz tą anomalie?
  Jakiś Xiaomi czy inny wynalazek?
 4. Avatar
  Autor
  Po LG G4 miałem Xiaomi Mi A1, potem Motorola G7, teraz Poco F3. We wszystkich tak było. Wypróbuję to o czym napisał NickVolt, zapomniałem o tej możliwości. Najbardziej przeszkadza mi, że jak mam głośność rozmów ustawioną gdzieś tak na 3/4, a potem chcę nagrać jakąś wiadomość głosową to dźwięk wyłączenia mikrofonu przebija normalnie bębenki. (Edytowano)
Avatar