Dzielenie się kontem Xbox One - problem

2
maj 26. 2020
Cześć, chciałem podzielić się z bratem grami z Xboxa za pomocą live home. Ustawiłem na jego konsoli swoje dane i ustawiłem jego konsole jako konsola domowa. Na jego koncie widnieją gry, game pass i live gold, tylko nie możemy być zalogowani jednocześnie mimo, że korzystamy z dwóch różnych profili. gdy tylko brat zaloguje się na swojej konsoli, mnie automatycznie wylogowuje. Gdy zaloguje się ponownie, wylogowuje mnie ponownie po kilku lub kilkunastu minutach. Czy ktoś wie co może być przyczyną?
Aktualizacje społecznościowe
Xbox OkazjeXbox voucheryZadaj pytanie
2 Komentarze
Treść poniżej z poradnika na tani GPU. Czyli wychodzi na to, że musisz się jeszcze wylogować na konsoli domowej.

A tu taki mały bonusik - jak zrobić żeby z jednego konta można było grać na dwóch osobnych konsolach dzieląc kwote na dwie osoby po znajomosci (kolega, kuzyn itp.) 💪💪💪 PORADNIK:

1. Konto z GPU nie może służyć do grania !!! WAŻNE

2. Na konsoli nr. 1 dodajemy konto z GPU i po zalogowaniu się na nie, wchodzimy w ustawienia i ustawiamy je jako " Moja konsola domowa"( SYSTEM - > USTAWIENIA -> OGÓLNE -> PERSONALIZACJA -> Moja domowa konsola Xbox ). Po tym wylogowujemy sie z tego konta (wypisz się) NIE USUWAMY KONTA !!! Logujemy się na swoje stare.

3. Na konsoli nr. 2 dodajemy konto z GPU i się na nie logujemy lecz NIE WYLOGOWUJEMY - przełączamy się na swoje stare konto.

4. Na konsoli nr. 1 nie musimy robić już nic wiecej, procz tylko zalogowania się na swoje stare konto.

5. Na konsoli nr. 2 musimy być zalogowani na obu kontach jednoczesnie - konto z GPU w tle, a gramy na swoim starym. I tutaj trzeba tak robic za kazdym razem przy odpaleniu konsoli
Dzięki za sugestie i pomoc. 💪

Faktycznie chodziło o wylogowanie się na konsoli domowej. Dodam jednak, że w dalszym ciągu samoczynnie logowało mi się to konto, mimo wyłączonego logowania instant. Dopiero gdy dodałem kod do logowania, autologowanie przestało nękać i wylogowywać na drugiej konsoli.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst