Dzielenie się kontem Xbox One - problem

maj 26. 2020
Cześć, chciałem podzielić się z bratem grami z Xboxa za pomocą live home. Ustawiłem na jego konsoli swoje dane i ustawiłem jego konsole jako konsola domowa. Na jego koncie widnieją gry, game pass i live gold, tylko nie możemy być zalogowani jednocześnie mimo, że korzystamy z dwóch różnych profili. gdy tylko brat zaloguje się na swojej konsoli, mnie automatycznie wylogowuje. Gdy zaloguje się ponownie, wylogowuje mnie ponownie po kilku lub kilkunastu minutach. Czy ktoś wie co może być przyczyną?
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

8 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika matti05
  matti05
  Treść poniżej z poradnika na tani GPU. Czyli wychodzi na to, że musisz się jeszcze wylogować na konsoli domowej.

  A tu taki mały bonusik - jak zrobić żeby z jednego konta można było grać na dwóch osobnych konsolach dzieląc kwote na dwie osoby po znajomosci (kolega, kuzyn itp.) 💪💪💪 PORADNIK:

  1. Konto z GPU nie może służyć do grania !!! WAŻNE

  2. Na konsoli nr. 1 dodajemy konto z GPU i po zalogowaniu się na nie, wchodzimy w ustawienia i ustawiamy je jako " Moja konsola domowa"( SYSTEM - > USTAWIENIA -> OGÓLNE -> PERSONALIZACJA -> Moja domowa konsola Xbox ). Po tym wylogowujemy sie z tego konta (wypisz się) NIE USUWAMY KONTA !!! Logujemy się na swoje stare.

  3. Na konsoli nr. 2 dodajemy konto z GPU i się na nie logujemy lecz NIE WYLOGOWUJEMY - przełączamy się na swoje stare konto.

  4. Na konsoli nr. 1 nie musimy robić już nic wiecej, procz tylko zalogowania się na swoje stare konto.

  5. Na konsoli nr. 2 musimy być zalogowani na obu kontach jednoczesnie - konto z GPU w tle, a gramy na swoim starym. I tutaj trzeba tak robic za kazdym razem przy odpaleniu konsoli
 2. Awatar użytkownika PiotrM.
  PiotrM. Autor
  GTA niestety nie ma już w Game Pass od 7 maja 2020.
  Awatar użytkownika Wojtek.Gudan
  Wojtek.Gudan
  GTA 5 jest w GP
 3. Awatar użytkownika PiotrM.
  PiotrM. Autor
  Dzięki za sugestie i pomoc. 💪

  Faktycznie chodziło o wylogowanie się na konsoli domowej. Dodam jednak, że w dalszym ciągu samoczynnie logowało mi się to konto, mimo wyłączonego logowania instant. Dopiero gdy dodałem kod do logowania, autologowanie przestało nękać i wylogowywać na drugiej konsoli.
 4. Awatar użytkownika beata.becia
  beata.becia
  matti0527/05/2020 00:05

  Treść poniżej z poradnika na tani GPU. Czyli wychodzi na to, że musisz się …Treść poniżej z poradnika na tani GPU. Czyli wychodzi na to, że musisz się jeszcze wylogować na konsoli domowej.A tu taki mały bonusik - jak zrobić żeby z jednego konta można było grać na dwóch osobnych konsolach dzieląc kwote na dwie osoby po znajomosci (kolega, kuzyn itp.) 💪💪💪 PORADNIK:1. Konto z GPU nie może służyć do grania !!! WAŻNE2. Na konsoli nr. 1 dodajemy konto z GPU i po zalogowaniu się na nie, wchodzimy w ustawienia i ustawiamy je jako " Moja konsola domowa"( SYSTEM - > USTAWIENIA -> OGÓLNE -> PERSONALIZACJA -> Moja domowa konsola Xbox ). Po tym wylogowujemy sie z tego konta (wypisz się) NIE USUWAMY KONTA !!! Logujemy się na swoje stare.3. Na konsoli nr. 2 dodajemy konto z GPU i się na nie logujemy lecz NIE WYLOGOWUJEMY - przełączamy się na swoje stare konto.4. Na konsoli nr. 1 nie musimy robić już nic wiecej, procz tylko zalogowania się na swoje stare konto.5. Na konsoli nr. 2 musimy być zalogowani na obu kontach jednoczesnie - konto z GPU w tle, a gramy na swoim starym. I tutaj trzeba tak robic za kazdym razem przy odpaleniu konsoli


  Mam takie pytanko. Ponieważ miałam wcześniej GPU na takim dodatkowym koncie. Na głównym miałam pograną grę z GP, w którą grałam. Teraz wykupiłam GPU na nowym koncie, które dodałam jako drugie dodatkowe (Game pass działa na głównym). Podczas próby uruchomienia zainstalowanej wcześniej gry na koncie głównym, wychodzi błąd z informacją, abym zalogowała sie do profilu użytego w celu kupienia tej gry. Czy da się z tym coś zrobić prób przeinstalowania gry na nowo?
 5. Awatar użytkownika PiotrM.
  PiotrM. Autor
  beata.becia19/01/2021 20:01

  Mam takie pytanko. Ponieważ miałam wcześniej GPU na takim dodatkowym ko …Mam takie pytanko. Ponieważ miałam wcześniej GPU na takim dodatkowym koncie. Na głównym miałam pograną grę z GP, w którą grałam. Teraz wykupiłam GPU na nowym koncie, które dodałam jako drugie dodatkowe (Game pass działa na głównym). Podczas próby uruchomienia zainstalowanej wcześniej gry na koncie głównym, wychodzi błąd z informacją, abym zalogowała sie do profilu użytego w celu kupienia tej gry. Czy da się z tym coś zrobić prób przeinstalowania gry na nowo?


  Czy gra nadal jest w Game Passie? Może została usunięta już z listy gier w subskrypcji. Instalacja nie powinna mieć tu raczej znaczenia.
 6. Awatar użytkownika beata.becia
  beata.becia
  PiotrM.22/01/2021 23:09

  Czy gra nadal jest w Game Passie? Może została usunięta już z listy gier w …Czy gra nadal jest w Game Passie? Może została usunięta już z listy gier w subskrypcji. Instalacja nie powinna mieć tu raczej znaczenia.


  Jest. Chodzi o GTA V.
 7. Awatar użytkownika karollo123
  karollo123
  Hej. Czy sposób współdzielenia kont jeszcze działa? Da radę jakos to ogarnąć?
Awatar użytkownika