Dużo minusów w nowych dobrych ofertach - dlaczego ano ...chyba wiem

4
lis 15. 2017
Ostatnio zaobserwowałem, że ludzie mocno narzekają na okazje, niejednokrotnie dobre poprzez ich "minusowanie". Osobiście też jestem tego przyczynkiem, dlaczego.. ano dlatego iż po zmianie szaty graficznej aplikacji mobilnej dodawanie plusów i minusów jest właśnie na pierwszej stronie. Mam duże paluchy i chcąc poczytać więcej na temat tejże oferty klikam w środek opisu.. gdzie znajduje się minusik.. i nie da się już tego cofnąć.
Proponuję fnkcjonalność dodawania plusów i minusów cofnąć do "wnętrza" opisu oferty i nie zostawiać go na zewnątrz jeśli komuś zależy na tym żeby ranking ofert był bardziej wiarygodny.

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie
Sebastian
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
1. Jestem za możliwością cofania minusów czy plusów.
2. Proszę, wprowadźcie możliwość ukrywania wpisów o temperaturze mniejszej niż -10 stopni na przykład – naroiło się dużo słabych okazji i niekoniecznie chcę je oglądać
Jak można cofnąć? Bo nie raz w apce mi się naciśnelo
Mając aplikacje na iOS mogę śmiało stwierdzić że poprzednia szata graficzna była ładniejsza i dużo bardziej przejrzysta.
Również jestem za wprowadzeniem starego wyglądu ew. mocne dopracowanie obecnej
Może po prostu ogarnijcie się albo wymieńcie myszki. Przestańcie używać tabletów i lewych szmartfonów. Bardziej niepokoi mnie rosnąca liczba użytkowników którzy nie rozróżniają dobrej cebuli od pseudo-promocji przez co wiele jest czerwone a dobre okazje często minusowane.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje

    Najlepsi sprzedawcy