Drzwi zewnętrzne

5
lip 3. 2020
siema peperrowicze! poszukuję tanich drzwi zewnętrznych do domu. polecicie coś? za każdym razem gdy znajdę jakieś tanie drzwi to są tylko negatywne opinie.
drzwi muszą być lewe otwierane otwierane do wewnątrz najlepiej 90 lub 100 do 1500 zł
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
5 Komentarzy
Weź sobie coś od polskiego producenta i licz na to, że się nie rozsypią po kilku latach
Pracuje w salonie z oknami i drzwiami - nie licz na tanie dobre drzwi zewnętrzne, chyba ze chcesz wszystko przez nie słyszeć i żeby było z „tektury”- to zapraszam do marketu. Jeśli zdecydujesz się wydać kwotę 2000-2500 możesz mieć już fajne drzwi do bloku np firmy inter door polecam poszukać salonów sprzedaży z dobrymi opiniami
Jak już wyżej napisane .. do 1500 to nie wiem czy jakieś "dobre" znajdziesz (może jakaś końcówka serii/koniec produkcji)... Dołóż ten 1000 i kup porządne, no chyba że nie jesteś właścicielem.
Jeśli mają to być antywłamaniowe, to mam od 8 lat drzwi firmy Delta i nie mam się do czego przyczepić. Swego czasu to był jak dla mnie najlepszy wybór w kategorii jakość/cena. Pamiętaj tylko, że nie liczy się tylko kategoria antywłamaniowa drzwi, ale również wkładki, bo drzwi antywłamaniowe są tak mocne jak ich najsłabszy element i najlepiej brać zarówno drzwi jak i wkładkę w tej samej kategorii odporności na włamanie (niektórzy próbują wcisnąć do drzwi kategorii B wkładkę kategorii C)
Za tyle to lepiej używanych szukać
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst