DRON DLA POCZĄTKUJĄCEGO

6
sie 31. 2019
Witam,
Jaki możecie polecić dron dla początkujacego. Póki co nie zależy mi mocno na nagrywaniu itp, bardziej jako rozrywkę. Raczej skupilbym się na maxymalnie długim czasie pracy i łatwo wymienialnej baterii. Nie wiem ile mam przeznaczyć na pierwszego drona ? Czy 500zł będzie wystarczające ? W przyszłości chciałbym kupić coś lepszego np. z budżetem 2000. Chyba chciałbym z możliwością kupna w kraju aby mieć na niego gwarancję.
Pozdrawiam
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
6 Komentarzy
Za 500 zł będziesz miał kilka fajnych modeli z kamerka i gps. Na YT jest kanał gdzie gościom testuje drony z chin . Ma sporo wiedzę dlatego pooglądam go sobie. Mi najbardziej odpowiada jjrc pro GPS . Ale już z rok nie śledzę cen to musisz sobie zaktualizować . Ogólnie bierz drina z GPS em , kluczowe jak ci się zgubi a zgubi ci się napewno wtedy latwi go odnajdziesz. Ja swojego pierwszego bez GPS szukałem z całą rodziną przez 2 godziny ale znaleźliśmy.
MJX - seria bugs, u nas w kraju chyba Overmax rebrand zrobił. Polecam testy na youtube zobaczyć i wybrać coś dla siebie.
Avatar
Usunięty208982
Kup sobie parrot swing tani 129zł a jakość sterowania jak w dronach za 1000zł
Usunięty20898205/09/2019 13:37

Kup sobie parrot swing tani 129zł a jakość sterowania jak w dronach za 10 …Kup sobie parrot swing tani 129zł a jakość sterowania jak w dronach za 1000zł


To już chyba lepiej niezniszczalny JJRC H31
Ile ludzi tyle opinii ale jak już napisane wyżej gps (jakbyś latał "poza domem" / nie w szczerym polu) i najlepiej pooglądać testy na yt ew. z jakiegoś marketu na testy 2-3 dniowe (tylko nie sugeruj się "doradcą" klienta bo tu już yt wiarygodniejsze, choć są oczywiście wyjątki jak wszędzie).
Ja mam Hubsan X4 Desire H502E i nawet spoko, choć nie ma FPV.
Dałem 180 zł.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst