Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Dron dla osoby początkującej do 600 zł.

2
lis 9.
Witam.
W związku ze zbliżającymi się świętami , fajnymi promocjami , blak frajdejami i innymi fejkami zwracam się do Was z pytaniem czy widział ktoś może ciekawą zabawkę jaka jest dron .

Na wstępie , mimo że zaznaczyłem iż jestem osoba początkującą , nie znaczy to że nie potrafię posługiwać się takim " ustrojstwem " , oraz ze względu na miejsce zamieszkania , żadne limity nie obowiązują ( jeżeli chodzi o jakieś pozwolenia).

Tak jak wspominałem :
-Do 600 zł ( oczywiście 700 też spróbuje rozważyć , ale nie do przesady )
-Dobre zdjęcia , na video zależy mi mniej
-Fajnie jakby miał więcej niż 1 baterię
-Bajery typu powrót do miejsca startu , etc

Mam nadzieję że jest szansa na znalezienie takiego sprzętu
Pozdrawiam peperowicze , miłego 11.11
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie

Grupy

2 Komentarze
Witam, do 600zl masz kilka fajnych sprzętów. Bierz te które mają GPS, automatyczny powrót, żyroskop, pozycjonowanie i dobra kamerkę. Ja polecam w tej ciebie np jjrc pro X5, czy drony Bugs.ogolnie masz na kanale YT gościa z Polski , który profesjonalnie testuje drony z Ali. Wiem że bardzo polecał X5 . Nie bierz małych dronow i lekkich bo nic się nie nauczysz .
JJRC Pro X5 to dobra propozycja w tej cenie ale bież od razu z dwoma albo i trzema aku. Jak używasz kamerki z podglądem online to na jednym aku kilkanaście minut latania to max. No i jakość obrazu z tej kamerki nie powala. Plusem jest możliwość sterowania zdalnego położeniem kamery od pionowo w dół do poziomo. Jak dron ma GPS to sterowanie staje się bajecznie proste a dodatkowo dron zawsze może w razie problemów wrócić do punktu startu (jeśli po drodze nie trafi się drzewo!)
Edytowane przez: "PiotrN" lis 11.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje