Dodatkowe opłaty - pl magazyn ali?

7
lut 24.
Witam, mam mega głupie pytanie czy jeśli zamówię hulajnogę lub telefon xioami z aliexpress z polskiego magazynu to mogę/powinien/muszę zapłacić coś dodatkowo?
Dzięki za odpowiedz
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
7 Komentarzy
nie
pro14ab24/02/2020 16:32

Dzięki


Z tego co wiem, to droższe rzeczy około 50 $ + mogą mieć problem z vatem i opłatą celną ale tylko z magazynów z poza uni europejskiej
Za rzeczy z magazynu w PL nic nie musisz dopłacać.
MoD24/02/2020 18:33

Za rzeczy z magazynu w PL nic nie musisz dopłacać.


A z poza Uni ? Np Rosja ? Wiesz może ?
W przypadku dostaw wewnątrzwspólnotowych towary nie podlegają czynnościom celno-podatkowym co za tym idzie nie masz obaw o "dodatkowe koszty"
w przypadku zakupu spoza unii jest ruletka. Teoretycznie paczek o niskiej wartości nie opłaca się urzędnikom kontrolować ale nie oznacza to, że tego nie zrobią.
Poza tym w przypadku Ali często jest tak, że z Rosji nie ma możliwości wysyłki do PL.
Edytowane przez: "R_M" lut 24.
R_M24/02/2020 22:10

W przypadku dostaw wewnątrzwspólnotowych towary nie podlegają czynnościom c …W przypadku dostaw wewnątrzwspólnotowych towary nie podlegają czynnościom celno-podatkowym co za tym idzie nie masz obaw o "dodatkowe koszty"w przypadku zakupu spoza unii jest ruletka. Teoretycznie paczek o niskiej wartości nie opłaca się urzędnikom kontrolować ale nie oznacza to, że tego nie zrobią.Poza tym w przypadku Ali często jest tak, że z Rosji nie ma możliwości wysyłki do PL.


Dzięki za obszerne info
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst