Dobry aparat i dużo aplikacji jaki telefon

wrz 29. 2023
Hej, potrzebuje dobrego smartfona 6.3cala, raczej na jakimś czystym androidzie z dobrym aparatem. Budżet to pewnie jakieś 3k. Telefon ma być do użytku biznesowego z możliwością pociągnięcia wielu aplikacji na raz.
Wydaje mi się że wygrywa jakiś Pixel. Ktoś podpowie konkretniej?
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

20 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika EzioAuditore_da_Firenze
  Pixel wygrywa w tej kwocie.
  Awatar użytkownika Micha_Ludwicki
  Autor
  A gdybym ja podniósł?
 2. Awatar użytkownika Krodzango
  To chcesz dużo aplikacji czy jednak czysty system (Edytowano)
  Awatar użytkownika NickVolt
  A co? Jedno wyklucza drugie czy jak?
 3. Awatar użytkownika NickVolt
  6.3cala
  Co to za dziwne kryterium? Ekrany telefonów mają różne proporcje, różną grubość ramek, więc 2 telefony z ekranem 6.3 cala może dzielić nawet 4 mm szerokości (z nowych, bo dawniej były proporcje 16:9 i tam to jeszcze inna różnica) oraz kilka lub kilkanaście mm na wysokość.

  Każdy telefon pociągnie wiele aplikacji na raz - kwestia, który z nich pozwoli na powrót do starej aplikacji bez jej przeładowania (to zależy od ilości ram oraz optymalizacji softu - np Xiaomi podobno lubi ubijać aplikacje w tle).
  Poza tym nie wiem, czemu w biznesowym zastosowaniu miałoby być dużo aplikacji. To raczej w prywatnym użytkowaniu ma się więcej aplikacji - Lid, Biedronka, Kaufland, to tego sklepy z elektroniką, kupony, FB, komunikatory, stacje paliw itd, więc przeciętny prywatny telefon odpala więcej aplikacji, niż telefon służbowy. No chyba, że na służbowym też instalujesz te wszystkie aplikacje.

  Rozumiem, że na czasie pracy na baterii ci nie zależy, skoro nic o tym nie wspominasz i wybierasz Pixela?
  Wymóg czystego Androida i dobrego aparatu w sumie wyklucza wszystko poza Pixelem. Zawsze wydawało mi się, że do biznesu to się Samsunga bierze. W tym budżecie jest A54 albo S22, ale obydwa na Exynosie.
  Awatar użytkownika Micha_Ludwicki
  Autor
  6.3 kryterium jak każde inne. Lubię ten rozmiar bo w ostateczności ogarnę ekran jedną ręką.
  Prywatne/biznesowe nie dyskutuję, ja potrzebuję sporo mocno obciążających. Ram pewnie tak ale od razu procek się kłania, więc chodzi o jakąś dobrą współpracę obu komponentów.
  Aparat to rzeczywiście prywata ale do tego będzie mi też służył. Baterie zakładam, że codziennie ląduje w nocy a to spełnia prawie każdy telefon.

  Dziękuję za info na temat Samsunga. Nigdy nie miałem ale trochę odstraszają mnie ich wszystkie nakładki. Obecnie mam mi9, zaczyna siadać mi system a z pierdyliarda aplikacji z nakładki Xiaomi nie korzystam. (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika Micha_Ludwicki
  Autor
  A co powiecie na Motorola edge czy coś z oneplus?
 5. Awatar użytkownika artura2
  Bardzo ogólne pytanie, Chiny jeśli o liczbach mówimy. Motorola edge 30 neo ( magenta) z snap 888+, 8/128 minimum- mój typ. (Edytowano)
Awatar użytkownika