Do zdobycia 1500 punktów ( $30 ) na Gearbest

30
gru 1. 2017
Witam, kilka dni temu Gearbest wysłał mi taką oto wiadomość

61781.jpg
Odpisałem, że jestem zadowolony z ich sklepu oraz produktów i że chętnie napiszę kilka opinii. W odpowiedzi dostałem wiadomość z linkami do stron internetowych (anglojęzycznych). Razem było ich 6 lecz jedna chyba nie działa. Na wszystkich stronach wystawiłem krótką recenzję na temat Gearbest i ostatniego zamówienia oraz podałem numer swojego zamówienia.

Na każdej stronce trzeba się zarejestrować adresem e-mail (proponuję jakiś alias, który potem usuniecie) oraz jedna strona chce weryfikacji przez Facebook (potem można tę stronę na Facebooku zablokować).

Porobiłem screeny moich opinii (łącznie 5) i wysłałem do nich w odpowiedzi. Dostałem informację, że otrzymam 1500 punktów po weryfikacji recenzji. Punkty wpłynęły na moje konto w niecałą dobę. Kosztowało mnie to 30 minut wolnego czasu, otrzymałem $30 do zniżenia każdej ceny (nawet rzeczy w promocji czy po zastosowaniu kuponu).

Sprawdźcie u siebie czy dostaliście taką informację od GB w zakładce My Tickets. Osobiście uważam, że warto


61781.jpg
61781.jpg
Aktualizacje społecznościowe
30 Komentarzy
U mnie brak
Spoko ale trzeba pewnie dostac takiego maila od nich. Wiec to nie dla wszystkich dostepne.
Mi się to pojawiło 27 listopada, dostałem również powiadomienie na maila, że mam na koncie Gearbest oczekującą wiadomość. Zamawiam u nich zwykle drobiazgi, do ok. 100 zł, nie robiłem tam jeszcze droższych zakupów.
Edytowane przez: "deer121" gru 1. 2017
Jaka to jest okazja skoro nie masz możliwości sprawdzić czy każdy dostał takiego maila? Przyznali wybranym to oni wiedzą że mogą coś zrobić a reszta nie skorzysta więc słaba okazja
kirtashgru 1. 2017

Jaka to jest okazja skoro nie masz możliwości sprawdzić czy każdy dostał ta …Jaka to jest okazja skoro nie masz możliwości sprawdzić czy każdy dostał takiego maila? Przyznali wybranym to oni wiedzą że mogą coś zrobić a reszta nie skorzysta więc słaba okazja


To tak jak z kuponem na pyszne -> nie wszyscy dostają od nich maila ze zniżką.
deer121gru 1. 2017

To tak jak z kuponem na pyszne -> nie wszyscy dostają od nich maila ze …To tak jak z kuponem na pyszne -> nie wszyscy dostają od nich maila ze zniżką.


Ale tam jest jakiś kod który można przekazać innym, a tutaj? Wymusisz żeby komuś maila wysłali? No proszę...
Po zastowaniu kuponu punktów nie da się użyć, tylko flash sale ewentualnie z tego co mi wiadomo.
Punktów nie można użyć z kuponami.
Edytowane przez: "seblag" gru 1. 2017
ja dostałam coś takiego z gamiss
To jest od zawsze od poczatku gearbesta czekam az ktos doda poradnik jak dropic fms w metin 2
Miałem już taką akcję jakiś czas temu jak zgłaszałem się do ich customer service. Dostałem propozycję napisania o nich opinii, zrobiłem to i otrzymałem 500 punktów. Przy kolejnej procedurze reklamacyjnej otrzymałem znowu podobną propozycję i kolejne trzy linki do stron, na których miałem napisać co myślę o GearBest i za które miałem otrzymać również 500 punktów. Zrobiłem to dokładnie przedwczoraj, w odpowiedzi na propozycję załączyłem screenshoty i dzisiaj otrzymałem informację, że dostanę za to nie 500 tylko 900 punktów (po 300 za opinię). Więc jak dla mnie to nic nowego. Na pewno fajna i ciekawa akcja. Można sporo punktów przy minimalnym wysiłku. POLECAM O ile dostaniecie zaproszenie, oczywiście
Jeśli ktoś ma spór z GB to musi go zakończyć przed wzięciem udziału w akcji.
Czy aby otrzymać punkty GB recenzje muszą być w ang czy mogą być po polsku?
U mnie tego nie ma
To ich standardowa regułka z czasem każdy dostaje taki tickets, aby promować ich sklep. W czerwcu mi wysłali, ale jakoś o tym zapomniałem i olałem.
A po drugie to żadna promocja, ani okazja dla Peppera, więc nie wiem czemu jeszcze tutaj to wisi @Cad.
Edytowane przez: "JOHN.WICK" gru 1. 2017
Niestety nie dostałem wiadomości a z $400 zostawiłem u nich
Mam taką wiadomość, myślałem że to ściema. Dzięki spróbuję.
robiliscie to pierwszy raz? ja kiedys juz to robilem ale mialem 3 linki tylko.
Zagadalem do nich czy maja jakas promocje na punkty za opinie. Zobacze co odpowiedza.
Edytowane przez: "minerek" gru 1. 2017
Dostałem około rok temu i też przycebulilem. Wydaje się, że wybierają osoby , które prezentują jakiś poziom angielskiego w kontaktach z supportem (walczyłem z nimi trochę wtedy w różnych sprawach).
niziosgru 1. 2017

Miałem już taką akcję jakiś czas temu jak zgłaszałem się do ich customer se …Miałem już taką akcję jakiś czas temu jak zgłaszałem się do ich customer service. Dostałem propozycję napisania o nich opinii, zrobiłem to i otrzymałem 500 punktów. Przy kolejnej procedurze reklamacyjnej otrzymałem znowu podobną propozycję i kolejne trzy linki do stron, na których miałem napisać co myślę o GearBest i za które miałem otrzymać również 500 punktów. Zrobiłem to dokładnie przedwczoraj, w odpowiedzi na propozycję załączyłem screenshoty i dzisiaj otrzymałem informację, że dostanę za to nie 500 tylko 900 punktów (po 300 za opinię). Więc jak dla mnie to nic nowego. Na pewno fajna i ciekawa akcja. Można sporo punktów przy minimalnym wysiłku. POLECAM O ile dostaniecie zaproszenie, oczywiścieDlatego też zamieściłem o tym informację bo osobiście uważam, że warto : ) Jeśli ktoś może i chce, to skorzysta. Jeśli nie, to możecie dać minusa i przeglądać na pepperze inne okazje. Pozdrawiam i bez zawiści proszę.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje

    Najlepsi sprzedawcy