Opublikowano 8 maja 2024

DHL - nie dostarcza przesyłek

Czy ktoś z was również ma problem z dostawami realizowanymi przez DHL? W Gdańsku jest już kilka dzielnic, gdzie kurierzy w ogóle nigdy się nie pojawiają albo jeśli już to zostawiają paczki w automacie bez zgody odbiorcy. Zastanawia mnie jak duża jest skala tego zjawiska
Aktualizacje społecznościowe

9 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika LucaS_82
  Dhl po weekendzie majowym ma opóźnienia w dostawie paczek. U swoich klientów zauważyłem opóźnienia w dostawie paczek w Warszawie, Poznaniu, sortownia o wdzięcznej nazwie Moszna.
 2. Awatar użytkownika user1310
  Fedex w trojmiescie to tez tragedia i to od kilku dobrych lat. Ja 2 tygodnie walczylem zeby mi dostarczyli kilka paczek. Po prostu sobie lezaly na magazynie i codziennie klikali ze w doreczeniu, a pozniej zmiana statusu i tak w kolko. A poniewaz bylo to kilka duzych i ciezkich paczek, to nie moglem sobie ich sam odebrac. Maja tam straszne niedobory kurierow po prostu.
 3. Awatar użytkownika voodoo69
  Przed majówką odbił sobie kurier, że nikogo nie było Po majówce to samo. Dopiero w poniedziałek dostarczone jednak bez pisania dzwonienia już miała wrócić do nadawcy paczka... Infolinia 2,5 h słuchania melodyjki.. Ogólnie strasznie w uja leci ta firma Kurier już 100 metrów od miejsca gdzie ma dostarczyć paczkę wbija, że nikogo nie zastał. Niby jest numer do kuriera skrzynka zapełniona, nie odbiera, sms też olewa A ogólnie większość w DHL dostarczających to UA więc mają wywalone
  Czy w DHL jeśli niby paczka nadana w PL jest znaczenie kiedy da się do Żabki przekierować lub automat? Sms czy emaile ostatnio to tam chyba nie istnieją czy coś będzie danego dnia. Najwięcej informacji z trackingu... Niby nawet zainstalowana apka nie wyłapała, że paczka idzie
  Ogólnie tragedia... (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika voodoo69
  18500580-8lVSi.jpgPodobne przez Temu DHL ma teraz taką kule śnieżną opóźnień wszystkiego xD

  Ciesz się, że w automacie zostawił:D Tam są takie ostatnio jaja Z adresu leci na automat ;D Z automatu na Żabkę I to super wariant Można wylosować nie zastał x2 i zwrot (Edytowano)
  Awatar użytkownika tengens
  Autor
  Już bym wolał aby od razu zwrot poszedł zamiast przetrzymywania paczki przez ponad tydzień
 5. Awatar użytkownika adam45648
  Jeszcze lepsze fikołki odkręcają jak jako nadawca piszesz do nich reklamację o nieterminowe dostarczenie paczki. Więcej już z nich nie korzystam jak tylko nie muszę po tym co odwalali z moją reklamacją.
 6. Awatar użytkownika anna.bar
  Ja mam paczki z Temu i lądują w najdalszym.pwczkomacie w mojej miejscowości. 3 skargi DHL i zgłoszenia na Temu. Jedno odebrałam to przyszła druga mama pojechała pin i nic nie otwarło się. Kolejna skarga na Temu. Tym co.tak mają z paczkami Temu polecam do nich pisać - ja tłumacze na tłumacz Google tylko prostymi słowami. Oni potrafią nawet po Polsku odpisywać. On post rozwozi paczki z Shein i kurierzy ogarniają.
Awatar użytkownika