darmowe zamówienie z Amazon?

9
lut 28. 2018
Cześć,
miał może ktoś tak, że zamówił coś na Amazonie, ten przedmiot został dostarczony, mimo tego że wcześniej się za niego nie zapłaciło?
Rachunek może przyjść później?
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
9 Komentarzy
Jak było zamówione przez konto na amazon, to tam musi być kwota zakupu i sposób zapłaty.

Watpię by było za darmo, nie ma czegoś takiego jak zamowienie bez opłacenia (może ściągnęło z karty i nie zauważyłeś)
Edytowane przez: "Mi." lut 28. 2018
Jest to Mozliwe. Koledze przyslali samsunga s7 mimo, ze anulowal i odeslali mu kase. Nic mu nie pobrali i mial telefon za free.
Voltixmar 1. 2018

Jest to Mozliwe. Koledze przyslali samsunga s7 mimo, ze anulowal i …Jest to Mozliwe. Koledze przyslali samsunga s7 mimo, ze anulowal i odeslali mu kase. Nic mu nie pobrali i mial telefon za free.


Czyli wcześniej zapłacił i anulował, a tutaj niby było zamowienie w ogóle bez wstępnego płacenia, a to jest zasadnicza różnica.
Edytowane przez: "Mi." mar 1. 2018
@Polski_Przedsiebiorca Przy zamówieniu z płatnością przelewem może być taka sytuacja. Upomną się, jak sam nie zapłacisz - przed sądowym pismem. @Voltix Szczerze, to nie chce mi się wierzyć. Miałem kilka razy taką sytuację a potem po nawet kilku tygodniach pobierali sobie z karty ile chcieli.
Kabanmar 1. 2018

@Polski_Przedsiebiorca Przy zamówieniu z płatnością przelewem może być taka …@Polski_Przedsiebiorca Przy zamówieniu z płatnością przelewem może być taka sytuacja. Upomną się, jak sam nie zapłacisz - przed sądowym pismem. @Voltix Szczerze, to nie chce mi się wierzyć. Miałem kilka razy taką sytuację a potem po nawet kilku tygodniach pobierali sobie z karty ile chcieli.


wczoraj mi przyszedł towar, a za niego nie zapłaciłem. Dzisiaj mi napisali po niemiecku maila, że nie mogli pobrać pieniędzy z konta. Nic dziwnego, skoro nie mogą tego zrobić bez mojego pośrednictwa, bo wybrałem właśnie taki sposób zapłaty - z konta EUR.
Każą mi zapłacić dodatkowe 3 euro za Rücklastschriftentgelt EUR 3.00.


No i jakim prawem mam im dopłacać 3 euro?
@Polski_Przedsiebiorca Co ciekawe, mogą pobrać środki z twojego konta bez twojego pośrednictwa. To Amazon - mają swoje sposoby, np. obciążają kartę wielokrotnie bez podania CVV. Nie wiem za co jest dopłata - skontaktuj się z supportem, zapłata cię nie ominie i tak.
Dobra, wyjaśniło się jak do nich napisałem. Anulowali te 3 euro, dali mi do tego rabat i przeprosili.

I prawidłowo
A ja myśle, że rozszyfrowałem problem

Masz aktywne "polecenie zapłaty" ludzie w komentarzach w linku niżej, mieli takie same problemy, jak i opłatę.

swiatczytnikow.pl/w-n…ty/
Mi.mar 2. 2018

A ja myśle, że rozszyfrowałem problem ;)Masz aktywne "polecenie zapłaty" lu …A ja myśle, że rozszyfrowałem problem ;)Masz aktywne "polecenie zapłaty" ludzie w komentarzach w linku niżej, mieli takie same problemy, jak i opłatę.http://swiatczytnikow.pl/w-niemieckim-amazonie-nie-trzeba-juz-placic-karta-sklep-wprowadza-polecenie-zaplaty/


dokładnie, wybrałem ten sposób płatności i mi pisze biuro obsługi klienta, że panikują bo nie mogą ściągnąć pieniędzy z banku.
Naturalnie nie mogą ściągnąć pieniędzy z mojego konta bez mojego pośrednictwa, a oni się dziwią że nie mogą pobrać sami opłaty i tworzą procedury problemu...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje