Darmowe warsztaty Allen&Heath i Das Audio z Jackiem Mazurem w sklepie muzycznym DEMO w Pile

wrz 22. 2023 (6 min)
sklepmuzycznydemo.pl/blo…emo

Jeśli dźwięk to twoja pasja, a najnowsze technologie audio nie dają ci spokoju, mamy dla ciebie wyjątkową okazję! Już 11 października 2023 roku o godzinie 16:00, w sklepie muzycznym DEMO przy ulicy Kossaka 110A w Pile, otworzymy drzwi do świata najnowszych osiągnięć w dziedzinie dźwięku.

Po raz pierwszy będziesz miał szansę osobiście zapoznać się z innowacyjnymi mikserami cyfrowymi serii CQ od Allen&Heath oraz zaskakująco wydajnymi systemami nagłośnieniowymi DAS Audio z serii Altea i Action. Co więcej, warsztaty poprowadzi dla was Jacek Mazur – guru w dziedzinie inżynierii dźwięku, który na co dzień współpracuje z czołowymi polskimi artystami. Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji, żeby stać się częścią tej inspirującej podróży przez świat profesjonalnego audio!

Prowadzący Jacek Mazur: Ekspert ds. dźwięku
Zastanawiacie się, kto stoi za tym wyjątkowym wydarzeniem? Jacek Mazur to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci na polskiej scenie dźwiękowej. Związany z takimi nazwiskami jak Zbigniew Wodecki, Dawid Podsiadło, Monika Brodka i wielu innymi, Jacek przyniesie na warsztaty bogate doświadczenie i wiedzę z dziedziny realizacji dźwięku na najwyższym poziomie. Jego praktyczne umiejętności i teoretyczna wiedza sprawiają, że jego warsztaty to prawdziwa uczta dla każdego, kto chce zgłębić tajniki profesjonalnego nagłośnienia i miksu na żywo.

Uzyskaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania
Podczas wydarzenia będzie również okazja, aby osobiście zadać pytania Jackowi. Chcesz wiedzieć, jakie są jego ulubione sprzęty? Jakie wyzwania napotyka pracując z różnymi artystami? Jakie są jego przemyślenia na temat technologii, która wpływa na brzmienie muzyki na koncertach? To idealna okazja, aby uzyskać wartościowe informacje bezpośrednio od eksperta w dziedzinie.

Jakie technologie będą prezentowane?
Jeśli jesteś zapalonym entuzjastą sprzętu audio, z pewnością nie będziesz chciał przegapić tej okazji. Na warsztatach będą prezentowane najnowsze miksery cyfrowe Allen&Heath z serii CQ. To innowacyjne urządzenia, które stawiają na wygodę i precyzję. Oprócz tego, zobaczycie systemy nagłośnieniowe DAS Audio z serii Altea i Action, znane ze swojej wydajności i niezawodności.

Nie tylko dla profesjonalistówNiezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą w dziedzinie dźwięku, czy też początkującym entuzjastą, ten warsztat ma dla ciebie coś wartościowego. Dzięki różnorodnym tematom i praktycznym pokazom, każdy uczestnik wydarzenia wyjdzie z niego z nową porcją wiedzy i inspiracji.

Jesteś zainteresowany? Przyjdź - wstęp wolny!
Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby pogłębić swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie audio
Aktualizacje społecznościowe

0 Komentarzy

Pytania? Opinie? Sugestie?