Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Darmowe wakacje nad Bałtykiem dla pracowników służby zdrowia

12
kwi 1. 2020
wakacyjnipiraci.pl/dzi…064
Opis ze strony wakacyjnipiraci.pl

W całym kraju trwają piękne inicjatywy pomagające służbie zdrowia, osobom starszym, wszystkim, którzy znaleźli się w potrzebie! Teraz nasi lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni mogą na dodatek liczyć na darmowe wakacje nad polskim morzem!

HEL

Burmistrz Helu przyłączył swoją gminę do akcji "Cisi Bohaterowie 2020" i zapowiedział, że gminy być może nie stać na zakup sprzętu do szpitali, ale liczy, że mieszkańcy zaoferują swoje miejsca noclegowe naszej służbie zdrowia, gdy już wyjdziemy z kryzysu.

"- Nie jesteśmy w stanie doposażyć szpitali w odzież ochronną, ale podarujmy wytchnienie i odpoczynek już po zakończeniu pandemii. Kiedy Polska już na dobre upora się z wirusem SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19, to właśnie służby medyczne będą potrzebowały naszego wsparcia" -pisze burmistrz Helu Mirosław Wądołowski.


Apel skierowany jest nie tylko do hotelarzy, ale też do restauratorów, muzeów oraz lokalnych atrakcji turystycznych.

KRYNICA MORSKA

Podobna inicjatywa pojawiła się w Krynicy Morskiej. Tam zorganizowano akcje pod tytułem "Krynica Morska dla medyka". Jak piszą organizatorzy:

"Akcja skierowana jest do służby medycznej, w podziękowaniu za Wasz wkład i poświęcenie w obecnej sytuacji. Z założenia mają być to pobyty dla rodzin, min. 2 -osób, wszystko zależy od możliwości danego obiektu."

Liczymy, że więcej miejsc i osób przyłączy się do tak pięknych inicjatyw!

248289.jpg
Aktualizacje społecznościowe
WakacyjniPiraci OkazjeRóżne
12 Komentarzy
Czy to jest promocja lub obniżka dostępna dla każdego? No właśnie... Wiem, że to szczytny cel, ale litości - nie ten dział!
arkopolo01/04/2020 16:45

Czy to jest promocja lub obniżka dostępna dla każdego? No właśnie... Wiem, …Czy to jest promocja lub obniżka dostępna dla każdego? No właśnie... Wiem, że to szczytny cel, ale litości - nie ten dział!


Oczywiśćie ze nie jest to okazja dla każdego, ale czy obniżka ceny benzyny jest dla każdego? Oczywiście ze nie, tylkodla włąścicieli pojazdów na benzyne a to nie czyni tej okazji lepszą bądź gorszą od promocji na np płatki śniadaniowe
Oby jak najwięcej służby zdrowia z tego skorzystała za ich pracę.
Po pierwsze, to tylko apele, zaxna oferta ani okazja. Fajnie, jesli dojdzie do skutku, ale poki co, to chyba nie ma co udostępniać
Mart10101/04/2020 16:50

Po pierwsze, to tylko apele, zaxna oferta ani okazja. Fajnie, jesli …Po pierwsze, to tylko apele, zaxna oferta ani okazja. Fajnie, jesli dojdzie do skutku, ale poki co, to chyba nie ma co udostępniać


Masz rację, ja bym jednak zostawił i miał nadzieję że dzięki temu chociaż jeden obiekt zaoferuje nocleg.

Zostawiam to do rozpatrzenia przez moderatora
Edit: chyba juz przeniesione do dyskusji
Edytowane przez: "tomek.rafalski" kwi 1.
Żałosne... łatwo dziękować cudzym kosztem. Inicjatywa typowo polityczna.
Edytowane przez: "marcus1212" kwi 1.
arkopolo01/04/2020 16:45

Czy to jest promocja lub obniżka dostępna dla każdego? No właśnie... Wiem, …Czy to jest promocja lub obniżka dostępna dla każdego? No właśnie... Wiem, że to szczytny cel, ale litości - nie ten dział!


Co w tym celu szczytnego? Głupkowate akcje na koszt prywatnego przedsiębiorcy, którego branża i tak mocno ucierpi przez tego wirusa.
cebulorz01/04/2020 16:54

Co w tym celu szczytnego? Głupkowate akcje na koszt prywatnego …Co w tym celu szczytnego? Głupkowate akcje na koszt prywatnego przedsiębiorcy, którego branża i tak mocno ucierpi przez tego wirusa.


Przyłączenie się do akcji jest dobrowolne
tomek.rafalski01/04/2020 16:55

Przyłączenie się do akcji jest dobrowolne


Wiem że to jest dobrowolne, ale na co tworzyć coś tak głupiego?
tomek.rafalski01/04/2020 16:50

Oczywiśćie ze nie jest to okazja dla każdego, ale czy obniżka ceny benzyny …Oczywiśćie ze nie jest to okazja dla każdego, ale czy obniżka ceny benzyny jest dla każdego? Oczywiście ze nie, tylkodla włąścicieli pojazdów na benzyne a to nie czyni tej okazji lepszą bądź gorszą od promocji na np płatki śniadaniowe


Szanowny Kolego, spieszę z wyjaśnieniami, bo nie pojmujesz podstawowych kwestii. Otóż obniżka benzyny jest DLA KAŻDEGO, ponieważ KAŻDY może (ma prawo, ma możliwość) zajechać autem, motocyklem, motorowerem, autobusem, samochodem ciężarowym czy też wreszcie PO PROSTU wziąć w rękę kanister/bańkę/butelkę i iść lub jechać rowerem na stację i taką benzynę sobie taniej zakupić! A jak nie ma pojazdu, to być może potrzebuje do kosiarki, do spalinowego autka RC, do agregatu, do rozpalania w piecu czy też - o zgrozo - do wąchania. Nieważne do czego, ale może sobie kupić.
Z Twojej okazji - jeśli w ogóle dojdzie do skutku, bo jak już powyżej zauważono są to tylko "apele i bardzo wstępna inicjatywa" - może skorzystać tylko pracownik służby zdrowia. Zatem Twoje porównanie jest kompletnie niepoprawne. Idąc dalej Twoim tokiem rozumowania, to promocja na spodnie męskie też nie jest dla każdego, bo np. kobiety w nich nie chodzą? No proszę Cię, przemyśl swoje rozumowanie i nie ośmieszaj się więcej. Szczerze pozdrawiam!
Edytowane przez: "arkopolo" kwi 1.
cebulorz01/04/2020 16:54

Co w tym celu szczytnego? Głupkowate akcje na koszt prywatnego …Co w tym celu szczytnego? Głupkowate akcje na koszt prywatnego przedsiębiorcy, którego branża i tak mocno ucierpi przez tego wirusa.


Początkowo miałem na myśli szczytny cel jakim jest podziękowanie służbie zdrowia za oddanie, poniesione ryzyko i pewnie nieraz prace ponad siły, ale po przemyśleniu podzielam Twoje zdanie! Racja, faktycznie jeden pryncypał z drugim od siebie nic nie dadzą (bo gminy nie stać), ale łaskawie wyrażą nadzieję, że mieszkańcy gratisowo ugoszczą medyków na swoich kwaterach... Dość, że dla nich wiosna/lato zapowiada się z zerowym przychodem, to jeszcze po zażegnaniu epidemii mają dokładać do interesu, bo ich burmistrz wyraził taką chęć - no jaaassssnnnneeeee!
arkopolo01/04/2020 17:11

Początkowo miałem na myśli szczytny cel jakim jest podziękowanie służbie zd …Początkowo miałem na myśli szczytny cel jakim jest podziękowanie służbie zdrowia za oddanie, poniesione ryzyko i pewnie nieraz prace ponad siły, ale po przemyśleniu podzielam Twoje zdanie! Racja, faktycznie jeden pryncypał z drugim od siebie nic nie dadzą (bo gminy nie stać), ale łaskawie wyrażą nadzieję, że mieszkańcy gratisowo ugoszczą medyków na swoich kwaterach... Dość, że dla nich wiosna/lato zapowiada się z zerowym przychodem, to jeszcze po zażegnaniu epidemii mają dokładać do interesu, bo ich burmistrz wyraził taką chęć - no jaaassssnnnneeeee!dokladnie tak to wyglada... wszyystko byloby fajnie, jakby burmistrz czy inny @#[email protected] np. zadeklarowal, ze ON zasponsoruje takie wakacje medykom. Albo np. akcja - przyjecie ilustam osob, a w zamian obnizymy Tobie podatek.
A tutaj po prostu dobija przedsiebiorcow :/
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst