Darmowe szkolenia dla przedsiębiorców w Bydgoszczy. Trwają zapisy!!!

Jan 17. 2023 (6 g, 55 min)

bydgoszczinformuje.pl/dar…sy/

Jak sprawić, by biznes nieustannie wzrastał? Odpowiedź na to pytanie uzyskamy podczas cyklu darmowych warsztatów „Innowacyjne narzędzia dla Twojego biznesu” organizowanych przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego. Uczestnicy poznają techniki, metody i praktyki biznesowe pomocne w rozwijaniu firmy. Pierwsze zajęcia już w styczniu.


Trwają już zapisy na pierwsze szkolenie „Metoda tworzenia prezentacji multimedialnych Pecha Kucha”, które odbędzie się 31 stycznia 2023 roku. Zgłosić można się za pośrednictwem platformy na stronie BARR. Uczynić to należy najpóźniej do 27 stycznia, godz. 14.00. Warsztaty potrwają około półtorej godziny, w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu (ul. Gdańska 5).

Warsztaty skierowane są do lokalnych przedsiębiorców, którzy szukają impulsu do rozwoju swojego biznesu, chcą spojrzeć na swoją działalność w nowy sposób i odnaleźć w swojej firmie potencjał, którego być może do tej pory nie zauważali. Będą to bezpłatne spotkania, nastawione na uzyskanie praktycznych umiejętności, takich jak np. kreatywne myślenie, twórcze rozwiązywanie problemów, generowanie pomysłów biznesowych czy efektywne prezentowanie treści.

O terminach pozostałych szkoleń organizatorzy organizatorzy będą powiadamiać bliżej ich terminu. Docelowo mają odbywać się co dwa miesiące.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Skomentuj

7 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  I to w miejscu ktore zmienia juz 3 raz swojego wlasciciela w ciagu 1,5 roku, paradne
 2. Avatar
  Jak sprawić, by biznes nieustannie wzrastał?


  Po pierwsze i najważniejsze, to wywalić na zbity pysk obecną mafię, która robi wszystko, aby dobić obecnych małych przedsiębiorców!!!
 3. Avatar
  Szkolenie: jak szybko i bezboleśnie zamknąć działalność gospodarczą
 4. Avatar
  A kto uczy Ajahn Brahm ?
 5. Avatar
  Szkolenie:
  1. Zlikwidować ZUSowską piramidę finansową.

  Koniec szkolenia. Też bezpłatnie. Nie ma za co 🫡
 6. Avatar
  12457486-dzUaX.jpg
 7. Avatar
  Prowadził ślepy kulawego...

  Aby biznes wzrastał wystarczy robić tak by takie darmozjady nie miały za co robić szkoleń na tematy o których nie mają najmniejszego pojęcia...

  PS. Darmowe
  Cytuję:
  " bezpłatne spotkania, nastawione na uzyskanie praktycznych umiejętności ... kreatywne myślenie, twórcze rozwiązywanie problemów, generowanie pomysłów biznesowych" - kiedyś by wezwano po prostu lekarza...
Avatar