Darmowe szkolenia BHP i pierwsza pomoc przedmedyczna

1
wrz 11.
Serdecznie zapraszamy mieszkańców województwa lubuskiego na bezpłatne szkolenia finansowane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Gorzowie Wielkopolskim.

centrumobslugibiznesu.com/darmowe-szkolenia-bhp-i-1-pomoc-z-zus-lubuskie/

Dla kogo szkolenia z BHP i 1 pomocy?
Szkolenia skierowane są głównie dla pracodawców prowadzących działalność gospodarczą oraz osób przez nich zatrudnionych, a także prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą obejmujących m.in. następujące sektory: przetwórstwo przemysłowe, handel, naprawa pojazdów samochodowych, opieka zdrowotna i pomoc społeczna, budownictwo, transport i gospodarka magazynowa, edukacja. Dodatkowo szkolenia są skierowane do osób wchodzących na rynek pracy i podejmujące pracę po raz pierwszy.

Rodzaje szkoleń
Są to szkolenia:

szkolenie okresowe z zakresu BHP dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dn. 27.07.2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy);
szkolenie z zakresu BHP z prewencji wypadkowej – skierowane do określonych grup zawodowych i do osób, które podejmują lub niebawem podejmą pierwszą pracę zawodową. Mogą być to uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci.
szkolenie okresowe z zakresu BHP dla pracodawców i osób kierujących pracownikami (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dn. 27.07.2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy);
szkolenie z pierwszej pomocy przedlekarskiej – kierowane do określonych grup zawodowych i do osób, które podejmują lub niebawem podejmą pierwszą pracę zawodową. Mogą być to uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci.

185704.jpg
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

1 Komentarz
pierwsza pomoc*
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje