Damski zegarek z chińskich stron

6
cze 6. 2017
Chciałbym kupić żonie nowy zegarek, ale obecnie nie mam na tyle kasy, żeby kupić jakiś porządny. Pomyślałem, że kupię jej jakiś z chińskich sklepów, żeby tymczasowo miała jakikolwiek, bo obecny zgubiła. Z jakiej strony najlepiej kupić i na co zwracać uwagę, żeby nie dostać totalnego badziewia odbiegającego od zdjęć?

Kategorie
  6 Komentarzy

  Pepper

  Nie wiem w jakim typie szukasz zegarka - ale jeśli np. sportowy to widziałem SKMEI i nie odbiega ot tańszych Casio Wiem że mają w ofercie dużo modeli, też bardziej tradycyjnych.

  Autor

  Kaban36 min

  Nie wiem w jakim typie szukasz zegarka - ale jeśli np. sportowy to …Nie wiem w jakim typie szukasz zegarka - ale jeśli np. sportowy to widziałem SKMEI i nie odbiega ot tańszych Casio Wiem że mają w ofercie dużo modeli, też bardziej tradycyjnych.


  Jej się podoba Daniel Wellington, czarny, skórzany pasek, biała tarcza, nie zapamiętałem tylko czy złota, czy srebrna koperta. Coś takiego mniej więcej266067-8HYxc.jpg
  Na razie jakieś Ekert i Venezia widziałem na Allegro podobne.
  Znalazłem! mado-watch.pl/do-…tml
  Edytowane przez: "AbdulWisimulaha" cze 6. 2017

  Pepper

  @AbdulWisimulaha Jak masz zamawiać taką tanią podróbkę, to równie dobrze możesz zamówić to samo z chin za dolara. Poszukaj na AliExpress.

  Autor

  Kaban9 min

  @AbdulWisimulaha Jak masz zamawiać taką tanią podróbkę, to równie dobrze mo …@AbdulWisimulaha Jak masz zamawiać taką tanią podróbkę, to równie dobrze możesz zamówić to samo z chin za dolara. Poszukaj na AliExpress.


  Co Ty, nie będę robił wstydu podróbką nieznanej jakości.

  Pepper

  @AbdulWisimulaha ale chyba nie oczekujesz za 29zl oryginału?

  Dobry dla kobiety jest CLUSE, piękne podróbki za 20 zł na Aliexpress
  Prześlij Komentarz
  Avatar
  @
   Tekst