Damski zegarek z chińskich stron

6
cze 6. 2017
Chciałbym kupić żonie nowy zegarek, ale obecnie nie mam na tyle kasy, żeby kupić jakiś porządny. Pomyślałem, że kupię jej jakiś z chińskich sklepów, żeby tymczasowo miała jakikolwiek, bo obecny zgubiła. Z jakiej strony najlepiej kupić i na co zwracać uwagę, żeby nie dostać totalnego badziewia odbiegającego od zdjęć?
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Nie wiem w jakim typie szukasz zegarka - ale jeśli np. sportowy to widziałem SKMEI i nie odbiega ot tańszych Casio Wiem że mają w ofercie dużo modeli, też bardziej tradycyjnych.
Kabancze 6. 2017

Nie wiem w jakim typie szukasz zegarka - ale jeśli np. sportowy to …Nie wiem w jakim typie szukasz zegarka - ale jeśli np. sportowy to widziałem SKMEI i nie odbiega ot tańszych Casio Wiem że mają w ofercie dużo modeli, też bardziej tradycyjnych.


Jej się podoba Daniel Wellington, czarny, skórzany pasek, biała tarcza, nie zapamiętałem tylko czy złota, czy srebrna koperta. Coś takiego mniej więcej266067-8HYxc.jpg
Na razie jakieś Ekert i Venezia widziałem na Allegro podobne.
Znalazłem! mado-watch.pl/do-…tml
Edytowane przez: "AbdulWisimulaha" cze 6. 2017
@AbdulWisimulaha Jak masz zamawiać taką tanią podróbkę, to równie dobrze możesz zamówić to samo z chin za dolara. Poszukaj na AliExpress.
Kabancze 6. 2017

@AbdulWisimulaha Jak masz zamawiać taką tanią podróbkę, to równie dobrze mo …@AbdulWisimulaha Jak masz zamawiać taką tanią podróbkę, to równie dobrze możesz zamówić to samo z chin za dolara. Poszukaj na AliExpress.


Co Ty, nie będę robił wstydu podróbką nieznanej jakości.
@AbdulWisimulaha ale chyba nie oczekujesz za 29zl oryginału?
Dobry dla kobiety jest CLUSE, piękne podróbki za 20 zł na Aliexpress
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje