Opublikowano 8 godzin temu

czym kupować bilety kolejowe

Mam potrzebę kupna biletów kolejowych i zastanawiam się, którą apką kupić bilety (żeby nie drukować biletu ). Też chciałbym, aby miała w miarę prosty zwrot biletu, co jest bardzo istotne w obecnych czasach, gdy pociągi mają często spore opóźnienia. Chodzi o bilety typu polregio praz IC (więc apka POLREGIO odpada, bo oni chyba tylko własne bilety sprzedają ).
Krótkie wyjaśnienie, już parę godzin szukam w necie, ale google mi głównie pokazuje tematy na forach, gdzie chodzi o bilety lotnicze, zaś artykuły internetowe jakie znalazłem raczej są sprzed lat lub chwalą apki, które mają ocenę około 2/5 ( jakoś nie wydają mi się zbyt obiektywne... ).
Aktualizacje społecznościowe

20 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Xorro
  Czemu kilka godzin zajmujesz się tak błahą sprawą?
  Kup te bilety u przewoźnika i tyle.
  Bilet możesz zapisać do pdf i pokazać kod QR, nawet apka nie jest potrzebna.
  Awatar użytkownika aka_rock
  Autor
  Mam taki nawyk, by wszystko analizować (czasem nawet pierdoły ) Również wiem jakie są nierzadko jaja z opóźnieniami pociągów, więc mam cichą nadzieję, że zwrot biletu przez apkę jest łatwiejszy niż w kasach na dworcu. No i też mam nadzieję, że apki nie pobierają prowizji. Swoją drogą to temat nie jest aż tak błachy - przydałaby się jakaś obiektywna strona z porównaniem zalet i wad danych aplikacji.
 2. Awatar użytkownika GCM
  Koleo
  Awatar użytkownika aka_rock
  Autor
  Opinie najlepsze to ma w goglach, niby ceny biletów jak u przewoźnika... ale właśnie zainstalowałem i pierwszy bilet jaki chciałem kupić jest droższy prawie 20% względem zakupu przez internet.