Czy warto kupić ten rejestrator samochodowy

5
mar 17.
Czy warto kupić ten rejestrator samochodowy
allegro.pl/ofe…298
czy lepiej ten
allegro.pl/ofe…456

Oglądałem nagrania z nich to są naprawdę dobre.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
5 Komentarzy
Jakich funkcji potrzebujesz? Bo zeby po prostu był to wystarczy 70 mai od xiaomi który kosztuje 1/4 tych podanych.
gps nie potrzebuje, dwie kamery z czego tylna fullhd, bardzo dobra jakosc nagran w nocy, mozliwosc blokowania nagran ale zeby nagrania blokowaly sie całe to znaczy jak mam ustawiona petle 5 minut i wcisne guzik sos to zeby blokowalo sie cale nagranie.
w obecnej tak mam.
w xiaomi blokuje sie tylko 60 sekund przed nacisnieciem przycisku, w innej co mialem blokowalo sie 30 sekund przed i 30 sekund po. nie zawsze jest mozliwosc nacisniecia przycisku od razu po zdarzeniu.
grzesiek_kr17/03/2020 13:28

gps nie potrzebuje, dwie kamery z czego tylna fullhd, bardzo dobra jakosc …gps nie potrzebuje, dwie kamery z czego tylna fullhd, bardzo dobra jakosc nagran w nocy, mozliwosc blokowania nagran ale zeby nagrania blokowaly sie całe to znaczy jak mam ustawiona petle 5 minut i wcisne guzik sos to zeby blokowalo sie cale nagranie.w obecnej tak mam. w xiaomi blokuje sie tylko 60 sekund przed nacisnieciem przycisku, w innej co mialem blokowalo sie 30 sekund przed i 30 sekund po. nie zawsze jest mozliwosc nacisniecia przycisku od razu po zdarzeniu.Reklamujesz te z alle_drogo?
Wesoły_Romek17/03/2020 14:07

Reklamujesz te z alle_drogo?


co znaczy reklamujesz. zadałem pytanie które sa lepsze. dużo osob je kupiło jest sporo nagrań z nich. może ktoś z peppera je kupił i wie cos na ich temat
Zdecyduję się na ten droższy model potem napiszę jak się sprawuje
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst