Czy warto kupić tego laptopa?

4
cze 22. 2020
Szukałem laptopa i znalazłem tego. Widziałem na żywo i stan bdb. Jednak czasami chcialbym coś sobie pomontować i pograć, czy ten laptop bedzie ok?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
4 Komentarze
Nie miałem w ręku więc się do końca wypowiedzieć nie mogę ale 240G dysk to raczej tylko system + 1/2 gry (z tych trochę starszych bo widzę w specyfikacji brak dedykowanej grafiki), rozwiń pojęcie "pomontować" jeszcze tylko (tu akurat 16G ramu się przyda).
Procek wg intela 2 rdzenie/4 wątki + 3M cache, na plus mały TPD (15 W) = nie powinien się grzać, ale jak dla mnie to jest typowo biurowy model (14-14,9 cala + brak dedykowanej grafiki).
eter22/06/2020 21:55

Nie miałem w ręku więc się do końca wypowiedzieć nie mogę ale 240G dysk to …Nie miałem w ręku więc się do końca wypowiedzieć nie mogę ale 240G dysk to raczej tylko system + 1/2 gry (z tych trochę starszych bo widzę w specyfikacji brak dedykowanej grafiki), rozwiń pojęcie "pomontować" jeszcze tylko (tu akurat 16G ramu się przyda).Procek wg intela 2 rdzenie/4 wątki + 3M cache, na plus mały TPD (15 W) = nie powinien się grzać, ale jak dla mnie to jest typowo biurowy model (14-14,9 cala + brak dedykowanej grafiki).


"Pomontować" czasami chciałbym montować krótkie ok.5min. filmiki
A jeśli chodzi o gry to gta5, wot.
Edytowane przez: "Hubix_ON" cze 23.
GTA 5 na integrze intela to fajerwerków graficznych raczej nie będzie. Seria TP Lenovo to kontynuacja bardzo dobrych komputerów choć już nie tak niezniszczalnych jak poprzednie wersje. Ogólnie dobry sprzęt biznesowy do pracy.
RoWiN23/06/2020 11:32

GTA 5 na integrze intela to fajerwerków graficznych raczej nie będzie. S …GTA 5 na integrze intela to fajerwerków graficznych raczej nie będzie. Seria TP Lenovo to kontynuacja bardzo dobrych komputerów choć już nie tak niezniszczalnych jak poprzednie wersje. Ogólnie dobry sprzęt biznesowy do pracy.


Czyli na moje potrzeby jakiej specyfikacji musiałbym szukać?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst