Czy warto kupić klimatyzator z Lidla?

8
cze 27. 2020
Witam,
czy ktoś miał do czynienia z klimatyzatorem firmy comfee? od 29.06 ma być w Lidlu w cenie 899. Szukam klimatyzatora do 1000 zł, a tu cena jest bardzo atrakcyjna.
276380-oMJf6.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Różne
8 Komentarzy
Mam z podobnej półki cenowej kupiony w Castoramie w zeszłym roku. W pokoju 3x5 z zamkniętymi drzwiami zbija tak 2 stopnie w godzinę, ale temperatura odczuwalna jest dużo chłodniejsza. Poza tym kiedy w największe upały zbijał mi z 27 na 25 stopni to była różnica z ukropu do "da się wytrzymać". Rura wywalona przez okno balkonowe uszczelnione taką folią na rzepie, na allegro za poniżej 50 zł i to jest must jeśli chcesz wystawić przez okno. Po wyłączeniu pokój ponownie szybko się nagrzewa, więc fajnie jest tylko wtedy, gdy pracuje. Jest dość głośny ale np. telewizor można spokojnie oglądać, chociaż jego monotonne buczenie też jest męczące po czasie. Mam porównanie od znajomych z zewnętrzna i jednak komfort u nich nieporównywalnie lepszy ale też dużo wyższy koszt.
bundz_27/06/2020 22:36

Mam z podobnej półki cenowej kupiony w Castoramie w zeszłym roku. W pokoju …Mam z podobnej półki cenowej kupiony w Castoramie w zeszłym roku. W pokoju 3x5 z zamkniętymi drzwiami zbija tak 2 stopnie w godzinę, ale temperatura odczuwalna jest dużo chłodniejsza. Poza tym kiedy w największe upały zbijał mi z 27 na 25 stopni to była różnica z ukropu do "da się wytrzymać". Rura wywalona przez okno balkonowe uszczelnione taką folią na rzepie, na allegro za poniżej 50 zł i to jest must jeśli chcesz wystawić przez okno. Po wyłączeniu pokój ponownie szybko się nagrzewa, więc fajnie jest tylko wtedy, gdy pracuje. Jest dość głośny ale np. telewizor można spokojnie oglądać, chociaż jego monotonne buczenie też jest męczące po czasie. Mam porównanie od znajomych z zewnętrzna i jednak komfort u nich nieporównywalnie lepszy ale też dużo wyższy koszt.


dzięki wielkie za komentarz, a powiesz mi jak pamiętasz jakie masz parametry w swoim?
MichałGórski27/06/2020 22:44

dzięki wielkie za komentarz, a powiesz mi jak pamiętasz jakie masz p …dzięki wielkie za komentarz, a powiesz mi jak pamiętasz jakie masz parametry w swoim?


Ten model:
seabis.pl/pl/…BwE
Xiaomilepsze?
Jakia moc chłodzenia ?
W niemczech chodzi dużo taniej niż u nas na mega promocji ...mydealz.de/dea…717
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst