Czy to był błąd cenowy czy błąd strony Amazon?

paź 16. 2022 (13 g, 22 min)
Dziś około godziny 1:00 był laptop wystawiony za 1000 euro na Amazon.de z ilością sztuk 30 i znikło po 10 minutach. Czy to mogła być prawda? Myślałem czy zamówić ale już jednego zamówiłem. Tutaj mam screen.
588210-dVDII.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Zagraniczne zakupy
Skomentuj

7 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Prawdopodobnie oszustwo, przejęte konto. Po nipie: "Sprzedaż detaliczna sprzętu do przetwarzania danych, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania" Na ebay nie mają w ofercie ma żadnego aparatu w ofercie, na amazon bardzo zaniżone ceny drogich aparatów, smartfonów, latopów. amazon.pl/sp?…N9M

  Wygląda że sprzedawca odzyskał konto albo amazon, nie ma już tych produktów.
  Avatar
  Autor
  Dziwna sytuacja żeby ktoś taka promocje robił z 2400 na 1000 euro w dodatku z takimi podzespołami. Ogólnie to miał o godzinie 1:00 jeszcze około 66 stron produktów na Amazon a teraz już tylko 6. (Edytowano)
 2. Avatar
  Amazon potrafi sprzedawać TV 50-55' z ich OS za 80-90$, które pierwotnie kosztują 500-600$. Fakt, że zazwyczaj mają kilkanaście do kilkudziesięciu sztuk i schodzą w sekundy, ale nie jest to błąd.
  Avatar
  Autor
  ale to ze screenu to nie sprzedawał amazon tylko jakas firma krzak z niemiec gdzie 80% produktów znikneła przez noc. Od kiedy sprzedawca prosi o maila z wysłaniem numeru zamowienia? A może jeszcze inne dane chciał. Podejrzane.
 3. Avatar
  Zwykle oszustwo, co prawda Amazon ma gwarancje od A do Z, ale po co sobie kasę mrozić
Avatar