Czy ten sklep jest legalny?

8
mar 13.
Witam. Zna ktoś ten sklep asoboots.com/ ??? Ceny mają strasznie podejrzane. Pozdrawiam.
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
8 Komentarzy
Nigdzie żadnego adresu firmy, możliwości kontaktu, ani pełnego regulaminu, na dole strony nie wiadomo po co loga JCB (chociaż przyjmują tylko karty Visa i MasterCard według FAQ), McAfee i Nortona, płatności tylko kartami kredytowymi i praktycznie brak informacji online o sklepie mimo że istnieje, według praw autorskich, od dwóch lat.
Czy tak trudno wywnioskować że lepiej nie ryzykować, chyba że nie masz co robić z pieniędzmi?
Ja tam nie mam zamiaru kupować. Znajomy mi wysłał linka z butami i chce go ostrzec.
Murientooo13/03/2020 12:40

Ja tam nie mam zamiaru kupować. Znajomy mi wysłał linka z butami i chce go …Ja tam nie mam zamiaru kupować. Znajomy mi wysłał linka z butami i chce go ostrzec.


Jak dla mnie - SCAM
Dzięki Panowie za odpowiedzi. Myślę, że dalsza dyskusja juz nie ma celu. Pozdrawiam 🙃🙃🙃
Murientooo13/03/2020 12:40

Ja tam nie mam zamiaru kupować. Znajomy mi wysłał linka z butami i chce go …Ja tam nie mam zamiaru kupować. Znajomy mi wysłał linka z butami i chce go ostrzec.


Buty kupujemy tylko na oficjalnych stronach producentów np. Adidas, Puma czy Badura. Nigdzie indziej. Nie warto cebulić a później płakać, bo dostało się podróbę z Chin lub buty w ogóle nie przyszły.
bredny13/03/2020 15:01

Buty kupujemy tylko na oficjalnych stronach producentów np. Adidas, Puma …Buty kupujemy tylko na oficjalnych stronach producentów np. Adidas, Puma czy Badura. Nigdzie indziej. Nie warto cebulić a później płakać, bo dostało się podróbę z Chin lub buty w ogóle nie przyszły.


Akurat chyba teraz wszystkie wiodące marki robią w PRC/Afryce/Azji. Oficjalna strona = drożej (ale niby pewność jest że masz "legalne"), z drugiej strony sporo firm jest ostatnio pośrednikiem (zbiera odpowiednią liczbę zamówień i dopiero wówczas zleca produkcję/kupuje w hurtowni). Kwestia zdrowego podejścia a nie tylko ceny (nowe sklepy często niby są na 0 tylko po to żeby zdobyć opinie)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst