Czy taka folia ochronna na telewizorze powinna być zdjęta?

cze 29. 2022
Czy taka folia ochronna na telewizorze powinna być zdjęta czy mogłaby zostać. Nie przyklei się bardziej od nagrzanego ekranu? Dodam że mi to nie przeszkadza.
549664-quCFK.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj
Najlepsze komentarze
Avatar
Zdejmuj
7 Komentarzy
 1. Avatar
  To jest folia by w transporcie nie porysował się ekran. Nie przyklei się bardziej (raczej...), jednak ja bym się bardziej martwił, że może nie oddawać tak dobrze ciepła tv przez tą folię.
 2. Avatar
  Cebulizna29/06/2022 14:41

  To jest folia by w transporcie nie porysował się ekran. Nie przyklei się ba …To jest folia by w transporcie nie porysował się ekran. Nie przyklei się bardziej (raczej...), jednak ja bym się bardziej martwił, że może nie oddawać tak dobrze ciepła tv przez tą folię.


  TV już sie tak nie grzeją, ale to nie zmienia faktu że lepiej to odkleić
 3. Avatar
  Pewnie, że ja się ściąga. Tak samo jak zdejmujesz folie z nowego telefonu.
 4. Avatar
  Zdejmuj
 5. Avatar
  U mnie na nowo zakupionym telewizorze była naklejka na matrycy z napisem "do not peel off" co sugeruje aby folii nie odklejać.
 6. Avatar
  Powinna być zdjeta, jak już ktoś zauważył jest onna ochronna przy transporcie
 7. Avatar
  Agnieszka_S9002/07/2022 10:46

  U mnie na nowo zakupionym telewizorze była naklejka na matrycy z napisem …U mnie na nowo zakupionym telewizorze była naklejka na matrycy z napisem "do not peel off" co sugeruje aby folii nie odklejać.


  U ciebie pewnie jest folia na stałe, widziałem o czymś takim film na linus tech tips". Jego zdaniem telewizor dawał lepszy obraz bez tej folii więc jeśli jesteś po gwarancji możesz trochę poczytać o temacie i pomyśleć o jej usunięciu (jeśli to możliwe)
  Edytowane przez: "ziemniak" 1 min
Prześlij Komentarz
Avatar