Czy przychodzą do Was normalnie przesyłki z AliExpress?

19
kwi 15. 2020
Czy przychodzą do Was normalnie przesyłki z AliExpress? Wiem że w marcu wszystko stało, a jak teraz?
Aktualizacje społecznościowe
19 Komentarzy
Duże opóźnienia.
ASS przychodzą w miarę o czasie. Gorzej z tymi rejestrowanymi, za jedno z lutego wpadł mi już refund a dwa pozostałe przedłużono czas dostawy...
ASS są w pełni rejestrowane to nie ma problemu. Te ekonomiczne mają pełne śledzenie co najwyżej na terenie Chin. Reszta drogi to estymacja. Mam trzy przesyłki od dłuższego czasu ze statutem "last mile carrier" i ani widu, ani słychu. Ponoć są spiętrzenia na naszej poczcie.
Edytowane przez: "asimply" kwi 15.
Do mnie doszły 2 przesyłki nierejestrowane z miesięcznym opóźnieniem
Aliexpress Standard Shipping kupione 1 kwietnia, dotarły już 4 paczki
Zakup 9 marca, przesyłka Cainiao Super Economy Global, dotarła 15 kwietnia.
A jak z gearbest? Ja juz czekam prawie 2 miesiące
Kurierem pocztexu 2 tygodnie od zamówienia, ale te zwykłe przesyłki to dłuugo, jedna przyszła po miesiącu od przybycia do Polski. Najstarsze zamówienia na które czekam są sprzed 2,5 miesiąca
Wczoraj przyszła jedna z 23 lutego, prawie dwa miesiące
Danf17/04/2020 14:40

Aliexpress Standard Shipping kupione 1 kwietnia, dotarły już 4 paczkiPrzecież ASS z reguły są bezproblemowe.
do mnie jak na razie żadna nie doszła od lutego
Aliexpress Standard Shipping przyszły normalnie
ja dalej czekam na nierejstrowane jeszcze nawet ze stycznia. Już przestałem zamawiać, bo boję się że przez ciągłe reufndy będę miał zblokowane konto na Ali. Dwa refundy już dostałem, a na dwa inne zamówienia mam przedłużony termin przez sprzedawców.

Bez problemów doszło tylko Aliexpress Standard Shipping, z pocztexem w Polsce.
Edytowane przez: "Hello" kwi 22.
W związku z tym, że ktoś właśnie polubił mój poprzedni komentarz, to dodam, że dostałem chyba z 5 refundów, a paczek jak nie było - tak nie ma. Od stycznia doszła do mnie tylko jedna Aliexpress Standard Shipping (w Polsce z pocztexem).
Nie wiem czyja to wina - czy są gdzieś zatory w świecie, czy nasza poczta się nie wyrabia... albo miałem wyjątkowego pecha i wszystko zaginęło.
Do mnie od lutego przesyłki nie dochodzą. Dzisiaj co prawda doszły dwie zapakowane w jedną przesyłkę za pośrednictwem Cainiao. Z czego jedna faktycznie moja, a druga nie i widać pod etykietą z moim nazwiskiem etykietę z innym. Do tej pory nie miałam nigdy takich problemów z przesyłkami. Tak jak mówię, na 10 przesyłek od lutego przyszła mi 1.
U mnie też losowo przychodzą. Zgłaszam sprzedawcom, żeby przedłużyli ochronę kupującego ale średnio im idzie. Wszystkie po czasie zgłaszam do zwrotu kasy. Na tą chwilę jeden sprzedawca nie wypłacił, mam nadzieję że nie zmarł tam w Chinach. Reszta płaci. Niektóre przesyłki dochodzą po czasie.
Hello05/06/2020 11:53

W związku z tym, że ktoś właśnie polubił mój poprzedni komentarz, to dodam, …W związku z tym, że ktoś właśnie polubił mój poprzedni komentarz, to dodam, że dostałem chyba z 5 refundów, a paczek jak nie było - tak nie ma. Od stycznia doszła do mnie tylko jedna Aliexpress Standard Shipping (w Polsce z pocztexem).Nie wiem czyja to wina - czy są gdzieś zatory w świecie, czy nasza poczta się nie wyrabia... albo miałem wyjątkowego pecha i wszystko zaginęło.


Na 12 paczek do mnie dotarła 1.... A zamawiałem je w kwietniu...
Pewnie znowu ktoś na poczcie u nas kradnie, wszystkie paczki z mojej listy zaginęły w Polsce...
Oranger9930/07/2020 02:28

Na 12 paczek do mnie dotarła 1.... A zamawiałem je w kwietniu...Pewnie z …Na 12 paczek do mnie dotarła 1.... A zamawiałem je w kwietniu...Pewnie znowu ktoś na poczcie u nas kradnie, wszystkie paczki z mojej listy zaginęły w Polsce...od 25 Stycznia do początku Maja:
16 zamówień (pierdoły po kilka złoty)
- doszło -> 10
- nie doszło w ogóle -> 5
- doszło grubo po czasie -> 1

Od Maja do teraz - wszystko dochodzi w miarę szybko.
Niespiesznie, ale dochodzą. Te bez trackingu najdłużej.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst