Czy paczki z chin przychodzą?

75
kwi 6.
Oto jest pytanie, ktoś niedawno dostał list nierejestrowany z Chin?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
75 Komentarzy
Tak, od 2 tygodni gdzieś już wysyłają. W piątek dostałem już pierwszą
Tak, bez problemu, kilka dni opóźnień tylko miałem.

Edit:
Przeglądałem zamówienia i ostatnie szło 24 dni od zamówienia, teraz czekam na kolejne i wygląda że po 34 dniach jest już w Wer Wawa - wszystko Chiny.
Edytowane przez: "Arad" kwi 6.
Moje zamówienie z lutego jeszcze nie zostało wysłane. Kupowałem przez alliexpres.
Są opóźnienia,ale przesyłki przychodzą
Mają opóźnienia w wysłaniu, ale wysyłają, a paczki dochodzą. W przypadku moich zamówień czas dostawy od wysłania jest lepszy niż sprzed pandemii...
Chyba nie do końca wszystko jest OK. AliExpress Standard Shipping z dostawą w Polsce kurierem w miarę sprawnie, ale nierejestrowane - już dwie moje nie wiadomo gdzie są, chociaż sprzedawcy z Ali przedłużali terminy na dostawę. Nie wiem, czy nie leżą na jakiejś sortowni w PL i nie czekają na zmiłowanie. Dostałem refundy, ale wstrzymałem się z zamawianiem nierejestrowanych, bo mi w końcu Ali zablokuje konto
Edytowane przez: "Hello" kwi 6.
Ale doszło do was coś, co zostało wysłane odkąd ogłoszono u nas stan epidemii ?
Np. ASS z 10-rocznicy już ktoś dostał ?

bo moje ASS jeszcze nie wyszło z Chin,
a przesyłka "z dostawą z Polski" też nie została jeszcze wysłana
- nie wiem czy nie ma blokady na te maseczki...
summer06/04/2020 18:42

Ale doszło do was coś, co zostało wysłane odkąd ogłoszono u nas stan epide …Ale doszło do was coś, co zostało wysłane odkąd ogłoszono u nas stan epidemii ?Np. ASS z 10-rocznicy już ktoś dostał ?bo moje ASS jeszcze nie wyszło z Chin,a przesyłka "z dostawą z Polski" też nie została jeszcze wysłana- nie wiem czy nie ma blokady na te maseczki...


Tak, nawet kilka. Sprawniej niż sprzed covid-19. ASS w 12-14 dni. Nierejestrowane nieco dłużej, ale przychodzą.
Z dostawą z Polski - z 3 przyszły, Hiszpania 2, Czechy - 1, wszystkie nie dłużej niż 10-12 dni
Dziś dostałem 3
summer06/04/2020 18:42

Ale doszło do was coś, co zostało wysłane odkąd ogłoszono u nas stan epide …Ale doszło do was coś, co zostało wysłane odkąd ogłoszono u nas stan epidemii ?Np. ASS z 10-rocznicy już ktoś dostał ?bo moje ASS jeszcze nie wyszło z Chin,a przesyłka "z dostawą z Polski" też nie została jeszcze wysłana- nie wiem czy nie ma blokady na te maseczki...


Zamawialem zegarek i sprzedawca napisal ze z powodu epidemi nie wyśle i prosi o wydłużenie terminu na wysylkę.
4114638.jpg4114638.jpgArad:
Z dostawą z Polski - z 3 przyszły, Hiszpania 2, Czechy - 1, wszystkie nie dłużej niż 10-12 dni

Ja wczoraj zauważyłem że przy przedmiotach gdzie jest teoretycznie dostepna wysylka z Polski nie da sie wybrac Pl tylko china.
Edytowane przez: "ryba18mk" kwi 7.
Na 5 dni przed końcem terminu otwierasz spór, fotki z korespondencją z nimi załącz do sporu. Prawdopodobnie Ali przedłuży wtedy czas o 10dni i jak nie dojdzie to dostaniesz zwrot kasy.
Druga opcja to już teraz zrezygnować z zakupu i zwrot kasy.
Typowe zagranie, gra na przeczekanie żebyś sam zrezygnował i wtedy Ali nie dobierze się im do tyłka. Oni nie mają skrupułów. Pitu pitu, kręci sklep bo nie chce wysłać.
Arad07/04/2020 08:43

Na 5 dni przed końcem terminu otwierasz spór, fotki z korespondencją z ni …Na 5 dni przed końcem terminu otwierasz spór, fotki z korespondencją z nimi załącz do sporu. Prawdopodobnie Ali przedłuży wtedy czas o 10dni i jak nie dojdzie to dostaniesz zwrot kasy.Druga opcja to już teraz zrezygnować z zakupu i zwrot kasy.Typowe zagranie, gra na przeczekanie żebyś sam zrezygnował i wtedy Ali nie dobierze się im do tyłka. Oni nie mają skrupułów. Pitu pitu, kręci sklep bo nie chce wysłać.


Pytanie dlaczego nie chce wysłać. Zegarek dalej jest w sprzedaży a to oficjalny sklep lemfo. Poczekam zobacze jak sie sytuacja rozwinie.
ryba18mk07/04/2020 21:07

Pytanie dlaczego nie chce wysłać. Zegarek dalej jest w sprzedaży a to of …Pytanie dlaczego nie chce wysłać. Zegarek dalej jest w sprzedaży a to oficjalny sklep lemfo. Poczekam zobacze jak sie sytuacja rozwinie.


Sklep istnieje od dawna i nie jest jakimś podrzędnym handlarzyną.
Jak ci się nie spieszy, to wydłuż czas na wysłanie tak jak prosili. Napisali wprost ile czasu im potrzeba (im też gospodarka siadła i stawiają ją na nogi. Chodzi mi nie tylko o sklep a o cały łańcuch dostaw). Nie kręcili cudów i nie prosili o anulowanie zamówienia a o więcej czasu.
Ja miałem mniej szczęścia, z kilkoma nadal dyskutuję licząc (naiwnie), że to coś da i towar w końcu wyślą. Różnica taka, że mi wprost nie powiedzieli nic, tylko non stop się wykręcają. Pewnie bym już dawno odpuścił, gdyby nie fakt, że spore kupony użyłem, których już nie odzyskam.
W twoim przypadku jest to duży sklep, w którym obsługa klienta jest na w miarę należytym poziomie. Jeśli ci się nie pali, to ja bym się nie bał poczekać i wydłużył czas o ile prosili.
Santa07/04/2020 21:56

Sklep istnieje od dawna i nie jest jakimś podrzędnym handlarzyną. Jak ci si …Sklep istnieje od dawna i nie jest jakimś podrzędnym handlarzyną. Jak ci się nie spieszy, to wydłuż czas na wysłanie tak jak prosili. Napisali wprost ile czasu im potrzeba (im też gospodarka siadła i stawiają ją na nogi. Chodzi mi nie tylko o sklep a o cały łańcuch dostaw). Nie kręcili cudów i nie prosili o anulowanie zamówienia a o więcej czasu.Ja miałem mniej szczęścia, z kilkoma nadal dyskutuję licząc (naiwnie), że to coś da i towar w końcu wyślą. Różnica taka, że mi wprost nie powiedzieli nic, tylko non stop się wykręcają. Pewnie bym już dawno odpuścił, gdyby nie fakt, że spore kupony użyłem, których już nie odzyskam. W twoim przypadku jest to duży sklep, w którym obsługa klienta jest na w miarę należytym poziomie. Jeśli ci się nie pali, to ja bym się nie bał poczekać i wydłużył czas o ile prosili.


Wlasnie dostalem informacje ze przesylka zostala wysłana
Wszystko przychodzi, nawet zamawiane po ogłoszeniu naszej kwarantanny. Z moich zamówień przedmioty kupione w drugiej połowie lutego szły najdłużej jak w Chinach jeszcze syf był.
A mi wszystkie paczki które zostały wysłane na początku kwietnia (7-9) "stoją" nie zmieniają statusu, te zamówione wcześniej i później dochodzą
Do mnie wczoraj przyszła paczka, która została wysłana pod koniec lutego.
jacekgothic06/05/2020 10:41

Do mnie wczoraj przyszła paczka, która została wysłana pod koniec lutego.


Czyli jest jeszcze szansa. Zazwyczaj tą paczka dochodziła do mnie w 2 -3 tygodnie dlatego jestem zdziwiony że teraz prawie 2 miesiące
Większośc juz ąprzyszła a telefon brata niby utknł w drodze w Singapurze bo tam kwarantanna :/ i tak czekam juz miesiąc :/ Moż ektoś wykorzystał sytuację i zajumał a może dojdzie kiedyś. Lipa bo 7 stów zamrozone
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje