Czy ktoś zna sklep workwolf.pl?

78
gru 13. 2018
Sklep internetowy, posiada atrakcyjne ceny... nawet czasem zdumiewające.. i coś mi nie pasuje.. powstał w tym roku we wrześniu... zero opinii na necie o nim jest... Korzystał ktoś?

workwolf.pl

Workwolf Anna Gwardecka
ul. Handlowa 7
15-399 Białystok
NIP-7411798256
REGON 381343779.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
78 Komentarzy
Próbowałem zrobić małe dochodzenie i znalazłem tylko to elektroda.pl/rtv…tml
No cóż - każdy sklep kiedyś stawiał swoje pierwsze kroki w sieci

scamadviser.com/che….pl

Powiem szczerze jednak, że zastanowiłbym się mocno przed zakupem, chociaż jakby nie patrzeć każdy sklep może się zwinąć w dowolnym momencie i nikt tego nie przewidzi ani nie będzie się spodziewał.
TO OSZUŚCI ! Przed świętami co roku powstają takie sklepy widmo. W zeszłym roku wyłudzono w ten sposób 2,5 mln złotych. Przestępców złapano ale ludzie nie odzyskali kasy bo zainwestowana została w bitcoiny.

trojmiasto.eska.pl/new…644
Zdecydowanie wygląda na fejk.
Tylko jak to możliwe że taką firmę udaję się zarejestrować w ogóle.
Kejti_B15/12/2018 15:28

TO OSZUŚCI ! Przed świętami co roku powstają takie sklepy widmo. W zeszłym …TO OSZUŚCI ! Przed świętami co roku powstają takie sklepy widmo. W zeszłym roku wyłudzono w ten sposób 2,5 mln złotych. Przestępców złapano ale ludzie nie odzyskali kasy bo zainwestowana została w bitcoiny.trojmiasto.eska.pl/newsy/wielkie-oszustwo-internetowe-nawet-2-5-miliona-zlotych-i-2700-pokrzywdzonych-wideo-nowa-tv-24-godziny/726644


Wiesz że oszuści, czy tak tylko sobie rzucasz obelgami?
prod.ceidg.gov.pl/CEI…078
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej : 2018-09-18

Mapa Google
google.com/map…932

Jak Ci bardzo zależy i "masz gadane" zadzwoń do firmy, która ma biuro obok i zapytaj czy ten workwolf.pl naprawdę tam jest, czy udają, że jest. Trafisz na gbura to trudno, trafisz na kogoś pomocnego, to dużo się dowiesz.
Edytowane przez: "ZimnyŻuber" gru 17. 2018
Peperix16/12/2018 19:32

Wiesz że oszuści, czy tak tylko sobie rzucasz obelgami?


Wiem to na 100 procent. Co roku "odkrywam" przed swietami takie sklepy, ostrzegam ludzi a pozniej czytam jak płaczą bo to jednak złodzieje. Znam ich taktyke bardzo dobrze. Otwieraja sie przed swietami zawsze kolo wrzesnia i black friday Maja na stronie milion sprzetów tanszych o 30 procent. Nawet potrafia zatrudnić kobiety na infolinię jak sie postarają. Kupują od ludzi z internetu falszywe opinie. Za 50 zł ludzie potrafią naskrobać kilka pieknych komentarzy na opineo, facebooku itd. Wykupują rowniez reklamy w google. Zazwyczaj wysylka za pobraniem kosztuje np 100 zl a przedplata za darmo, a ludzie naiwniacy wysylaja kaske. Zakladaja legalne firmy mieszczące sie w bloku. Lub podszywaja pod istniejacy sklep. Nawet jak ich złapią, posiedzą kilka lat a pozniej sa ustawieni do konca zycia. A wystarczy ze zlapia 2000 osob co kupi 2000 pralek albo smartfonow i juz maja 2 miliony w kieszeni Na zdrowy rozsadek jaki nowy sklep istniejacy od wrzesnia moze miec tak rozbudowane zaplecze logistyczne itp zeby oferowac tysiace produkow agd rtv itd itp. I to w takich cenach. Ile to ludzi trzeba zatrudnic do pracy. Jak wielki miec magazyn, zaplecze a przedewszystkim kapitał !! I to wszystko od wrzesnia tak idealnie działa. No prosze Cie za 3 tygodnie.strony juz nie bedzie.
Edytowane przez: "Kejti_B" gru 17. 2018
Kejti_B43 min

Na zdrowy rozsadek jaki nowy sklep istniejacy od wrzesnia moze miec tak …Na zdrowy rozsadek jaki nowy sklep istniejacy od wrzesnia moze miec tak rozbudowane zaplecze logistyczne itp zeby oferowac tysiace produkow agd rtv itd itp. I to w takich cenach. Ile to ludzi trzeba zatrudnic do pracy. Jak wielki miec magazyn, zaplecze a przedewszystkim kapitał !! I to wszystko od wrzesnia tak idealnie działa. No prosze Cie za 3 tygodnie.strony juz nie bedzie.


Robie strony i sklepy internetowe. Już Ci tłumacze jak to się organizuje (w dużym uproszczeniu) - idziesz do producenta albo hurtowni, która udostępnia informacje o swoich produktach w postaci plików xml, excela, bądź dysponująca własnym api. Podpisujesz z nimi umowę i stawiasz sklep. Do tego sklepu importujesz wybrane produkty, dodając swoją marżę. Jak się nie obijasz i nie zależy Ci na super oprawie graficznej sklepu oraz olewasz szczegóły, to całość można postawić i w miesiąc. Fizycznie towaru nie posiadasz. Idzie prosto z hurtowni bądź od producenta. Nie mówię, że należy temu sklepowi zaufać. Mówię tylko, że nie potrzeba tabunów ludzi i gigantycznych pieniędzy.
Edytowane przez: "ZimnyŻuber" gru 17. 2018
Skontaktowałem się z nimi wczoraj w sprawie zakupu z opcją dostawy za pobraniem zgodnie z ich ofertą i z powodu braku jakichkolwiek opini w internecie ... oczywiście otrzymałem analogiczną odpowiedź:
"Drogi Kliencie,Przepraszamy, ale w okresie przed świątecznym opcja zapłaty za pobraniem jest niedostępna. Sytuacja ta jest podyktowana dużą ilością nie odebranych przesyłek w latach wcześniejszych. Za utrudnienia przepraszamy...."

niestety ani słowa wytłumaczenia dlaczego nie ma opini/informacji na ich temat w internecie. Jeśli firma istnieje od września to o jakim wieloletnim doświadczeniu jest mowa??? Oczywiście skontaktowałem sie z Opineo i otrzymałem jednoznaczną odpowiedź iż: '''"Firma ta nie uczestniczy w Programie Słucham Swoich Klientów...i że zostaną podjęte odpowiednie kroki" ostatecznie nie zdecydowałem się na zakup z powodu w/w.
Nawet jeżeli to nie jest oszustwo to i tak nie zależy im aby wzbudzać zaufanie. Szkoda niepotrzebnie ryzykować.Ten sklep brzydko pachnie.
Edytowane przez: "ZimnyŻuber" gru 18. 2018
Kupiłem u nich kilka dni temu zamrażarka. Dziś dostałem wiadomość ze towar wysłany. Myślicie że to możliwe czy tylko ściema i gra na czas.
Peperixgru 16.

Wiesz że oszuści, czy tak tylko sobie rzucasz obelgami?


Właśnie straciłem 150 zł. Oszuści! Nic nie wpłacajcie.
Tobiasz_Nowak34 min

Kupiłem u nich kilka dni temu zamrażarka. Dziś dostałem wiadomość ze towar …Kupiłem u nich kilka dni temu zamrażarka. Dziś dostałem wiadomość ze towar wysłany. Myślicie że to możliwe czy tylko ściema i gra na czas.


Masz potwierdzenie z DHL czy tylko mail od nich?
1669654-7m9Mq.jpgTylko mail od nich
Edytowane przez: "Tobiasz_Nowak" gru 18. 2018
Witam,
Ja również nadziałam się na tę firmę. Do tej pory uważałam CEIDG za wiarygodne źródło informacji na temat przedsiębiorcy. Natomiast adres pod którym zarejestrowana jest firma nie odpowiada prawdzie, administrator tegoż ogromnego kompleksu już słyszał kilka zgłoszeń a nawet miał odwiedziny policji w tej sprawie. To co ja mogę polecić: jeśli ktoś dokonał już płatności - szybki telefon do banku z prośbą o złożenie reklamacji transakcji. Przeważnie infolinie przyjmujące takie zgłoszenia działają 24h. Ta opcja da większe szanse niż śledztwo policji na odzyskanie pieniędzy, ponieważ jeśli zauważą niezgodności bądź zgłoszeń będzie na prawdę dużo to mogą doprowadzić do zamrożenia konta odbiorcy (dzięki czemu zablokowana będzie możliwość wypłaty środków przez oszustów) i dokonania zwrotu na konto poszkodowanego. Do takiego zgłoszenia potrzebujesz danych o przelewie takich jak: data, kwota, numery kont oraz tytuł przelewu. Jeśli już zgłosiłeś to na policję to powiedz o tym w banku i dołącz do takiej reklamacji potwierdzenie zawiadomienia na policji bądź w prokuraturze. To co ja mogę polecić to jednak obrać kierunek prokuratura. Nie zrobią nam problemu z przyjęciem zgłoszenia i sprawa zdecydowanie szybciej ruszy, do tego ewentualnie łatwiej będzie połączyć zgłoszenia z różnych regionów. Ja osobiście zamierzam firmę zgłosić do skarbówki, aby wyjaśnili dlaczego ta firma ma w ogóle wpis w CEIDG i żeby ją prześwietlili, dołączę do swojego zgłoszenia zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa z prokuratury.
Czy macie jeszcze jakieś pomysły?
Pozdrawiam
paulasraula18/12/2018 20:48

Witam, Ja również nadziałam się na tę firmę. Do tej pory uważałam CEIDG za …Witam, Ja również nadziałam się na tę firmę. Do tej pory uważałam CEIDG za wiarygodne źródło informacji na temat przedsiębiorcy. Natomiast adres pod którym zarejestrowana jest firma nie odpowiada prawdzie, administrator tegoż ogromnego kompleksu już słyszał kilka zgłoszeń a nawet miał odwiedziny policji w tej sprawie. To co ja mogę polecić: jeśli ktoś dokonał już płatności - szybki telefon do banku z prośbą o złożenie reklamacji transakcji. Przeważnie infolinie przyjmujące takie zgłoszenia działają 24h. Ta opcja da większe szanse niż śledztwo policji na odzyskanie pieniędzy, ponieważ jeśli zauważą niezgodności bądź zgłoszeń będzie na prawdę dużo to mogą doprowadzić do zamrożenia konta odbiorcy (dzięki czemu zablokowana będzie możliwość wypłaty środków przez oszustów) i dokonania zwrotu na konto poszkodowanego. Do takiego zgłoszenia potrzebujesz danych o przelewie takich jak: data, kwota, numery kont oraz tytuł przelewu. Jeśli już zgłosiłeś to na policję to powiedz o tym w banku i dołącz do takiej reklamacji potwierdzenie zawiadomienia na policji bądź w prokuraturze. To co ja mogę polecić to jednak obrać kierunek prokuratura. Nie zrobią nam problemu z przyjęciem zgłoszenia i sprawa zdecydowanie szybciej ruszy, do tego ewentualnie łatwiej będzie połączyć zgłoszenia z różnych regionów. Ja osobiście zamierzam firmę zgłosić do skarbówki, aby wyjaśnili dlaczego ta firma ma w ogóle wpis w CEIDG i żeby ją prześwietlili, dołączę do swojego zgłoszenia zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa z prokuratury. Czy macie jeszcze jakieś pomysły? Pozdrawiam


No kasę to oni raczej wypłacają na bieżąco myślę że nie będzie co zamrażać niestety.
Cherry_Cherry44 min

No kasę to oni raczej wypłacają na bieżąco myślę że nie będzie co zamrażać …No kasę to oni raczej wypłacają na bieżąco myślę że nie będzie co zamrażać niestety.


Możliwe, natomiast zamrożenie konta może pomóc ograniczyć liczbę poszkodowanych. Przy takich zgłoszeniach kolejne przelewy na ten numer mogą nie być finalizowane tylko zwracane do adresata przelewu. Nie myślmy wyłącznie o sobie, nam nie zaszkodzi zgłosić i nic nie kosztuje (5 minutowa darmowa rozmowa telefoniczna), a zawsze może nam sięudać coś wskórać. Do tego wydaje mi się, że powinniśmy czuć się zobowiązani zgłosić taką sprawę do odpowiednich służb. Takim przestępcom nie można odpuszczać. Trzeba wykorzystać wszystkie możliwe środki.
LUDZIE SPIE... OD NICH JAK NAJDALEJ. BRAK TELEFONU BRAK OPCJI ZA POBRANIEM TO OSZUŚCI NA 100 %. Dwukrotnie prosiłem o nr telefonu zero informacji. Żadnych pozytywnych opinii.

jan.mazur2 g, 0 min

LUDZIE SPIE... OD NICH JAK NAJDALEJ. BRAK TELEFONU BRAK OPCJI ZA POBRANIEM …LUDZIE SPIE... OD NICH JAK NAJDALEJ. BRAK TELEFONU BRAK OPCJI ZA POBRANIEM TO OSZUŚCI NA 100 %. Dwukrotnie prosiłem o nr telefonu zero informacji. Żadnych pozytywnych opinii.


To był ich numer 856885834 teraz już wyłączony.
Sprawa juz zgłoszona tam gdzie trzeba. Mam nadzieje ze inni oszukani tez t tak zrobią
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje