Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Część marketów Intermarché jest otwarta w każdą niedzielę

mar 13. 2021
Kolejny market Intermarché jest otwarty w każdą niedzielę, również te w niehandlowe. Sklep działa na zasadach takich jak placówka pocztowa.

Sklep Intermarché w Szprotawie jest otwarty w każdą niedzielę. To 15 market francuskiej sieci marketów spożywczo-przemysłowych, który działa na zasadach placówki pocztowej. Dzięki temu klienci mogą zrobić zakupy również w niedziele niehandlowe
– Nie są to żadne eksperymenty na granicy prawa. Klienci mogą u nas odebrać i nadać paczkę w punkcie InPost. Przy okazji zrobią zakupy w markecie. To nie jest nasz szprotawski eksperyment, tylko decyzja wypracowana w gronie właścicieli innych placówek w Polsce. Nasz sklep otworzył się siedem dni w tygodniu jako 15 market naszej sieci w Polsce – mówi Jacek Wcisło, szef właściciel szprotawskiego marketu Intermarché na łamach portalu lokalna.info.

Właściciele francuskiej sieci sklepów działają na podobnych zasadach jak część franczyzobiorców w Żabkach. W Polsce działa około 230 marketów pod brandem Intermarché.

Przeciwni procederom obchodzenia zakazu handlu w niedzielę są związkowcy z NSZZ Solidarność. Znaleźli sposób na obchodzących zakaz. Chcą mianowicie znowelizować prawo tak, by zakazać sprzedaży napojów alkoholowych w placówkach pocztowych. Oczywiście nie tylko w niedziele, ale i pozostałe dni tygodnia.
źródło : bankier.pl/wia…tml372401-yZ11n.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
Dyskusje
2 Komentarze
Prześlij Komentarz