Coś zamiast nju mobile (słaby zasięg)

10
lip 2. 2020
Witam, szukam dobrej oferty na zamianę nju mobile w chili obecnej mam u nich cztery numery 2x 29+9 w sumie płacę 78zł. połączenia SMS/MMS bez limitu, internet dla każdej pary 30Gb za staż. Ale to zrywanie neta mnie męczy a jak jest to max ściągania 2-3 mb/s i to na zewnątrz, wcześniej było ok problem od czasu pandemii.

Może jakiś Janusz ma dobrą cebulę do zaproponowania. pozdrawiam
Aktualizacje społecznościowe
10 Komentarzy
Mam podobną sytuację po paru starterach jedyny solidny zasięg umnie to T-mobile ale oferta w porównaniu z nju to jest kiepska i męczę się dalej...
ale w końcu chyba zapłacę więcej.
Edytowane przez: "luckas" lip 2.
Ja polecam oferę plusha na abonament. Abonament 25 zl/msc wszystko no limit do tego nawet 20 GB po 24 msc a i jeszcze dodatkowe 10 GB na yt i tik toka
Edytowane przez: "Tomek201" lip 2.
Ja mam VirginMobile i też ostatnio mam problem z zasięgiem (gubi sygnał)
ale nie wiem czy to problem nadajników czy mojego nie-najnowszego telefonu
Ja też polecam Vikinga. Ma najlepszą moim zdaniem ofertę na kartę i sporo internetu, który się kumuluje. Jak go nie wykorzystasz to za gigabajty możesz "kupić" gadżety...
T-Mobile, Orange i Play nie mają czasem wspólnych nadajników? Może da się przełączyć w telefonie żeby korzystał z nadajników innych sieci. Ja we wszystkich tych trzech sieciach i ich wirtualnych operatorach zasięg mam na maksa, a mam tylko jeden nadajnik w okolicy. Z plusem jedynie mam tragedię.
Miałem ten sam problem z zasięgiem w nju. Zmieniłem na plush I jest ok. Kwotowo też wychodzi nawet taniej.
MichalPa06/07/2020 00:04

Miałem ten sam problem z zasięgiem w nju. Zmieniłem na plush I jest ok. Kw …Miałem ten sam problem z zasięgiem w nju. Zmieniłem na plush I jest ok. Kwotowo też wychodzi nawet taniej.


A u mnie w Nju jest 1000% lepiej niż w Cyfrowym Polsacie (czyli Plus). Tutaj na lejku mam wyższe transfery niz tam normalnie (Wrocław).
@Darwin1 skoro problemem jest zasięg to ustal pierw jaka sieć ma najlepszy tam gdzie przebywasz i wtedy szukaj oferty. I tylko w tej kolejności.
CiekawskiGeorge15/07/2020 08:46

@Darwin1 skoro problemem jest zasięg to ustal pierw jaka sieć ma najlepszy …@Darwin1 skoro problemem jest zasięg to ustal pierw jaka sieć ma najlepszy tam gdzie przebywasz i wtedy szukaj oferty. I tylko w tej kolejności.Wszyscy komentujący "ja zmieniłem i zasięg ok", ale autor to nie wszyscy i nie mieszka tam gdzie reszta. Masakra jakaś.

Autorze @Darwin1 , sprawdź nadajniki, np. na btsearch, i sam zdecyduj, gdzie masz i czyje nadajniki w pobliżu. Albo podaj ludziom lokalizację i ci coś doradzą.

Ewentualnie wymuś pasmo 1800 MHz zamiast 800 MHz, to będziesz miał neta 10-30 Mbps, a nie 1-5 Mbps (bo każdy siedzi na domyślnym 800 MHz i dlatego jest zapchane). Bo skoro wcześniej było ok, to nie wina zasięgu, tylko zapchanych nadajników.
Edytowane przez: "CoUsT" lip 15.
Wogóle nie macie pojęcia o aktualnych ofertach.
Lycamobile, a2mobile i nic więcej się nie równa.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst