Opublikowano 3 godziny temu

Co Was irytuje w społeczność mimo, że w 90% kochacie pepper?

Mimo, że lubię peppera, bo oszczędziłem pieniądze to jednak są rzeczy, które mnie irytują. I ciekaw jestem co Was irytuje?

1) lubię portfele Bellroy. To jest droga rzecz. Moja pierwsza wstawka z 20-50% przeceny została zminusowana i czytałem komentarze "przecież można kupić portfel innej marki za 20 zł a Ty z portfelem za 300 zł do ludzi startujesz"
To tak jakby napisać "LEGO drogie bo mamy polskie Cobi taniej".

2) zebrałem minusy za promocję LEGO bo uczciwie napisałem, że w innym sklepie jest 1% drożej. Więc minusy bo "1% to żadna promocja". Po promocji nie da się tego zestawu kupić taniej niż 100 zł drożej.

3) promocje lokalne, widma. W jednym sklepie był jeden produkt. A okazja płonie.

4) ciągle te same znane i lubiane. Np. wieczna promocja myszki Logitech z poprzedniej generacji. Okazja płonie. Bo ludzie nie łapią, że to jest polityka cenowa Logitech by 10-letnia mysz była wyceniona na 400 zł i co 2 miesiące robić "promocję" 300 zł.
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika mrowka
  W pepper na ogół to wygląda tak:
  Nowa okazja złapie parę plusów będzie ogień albo sporo plusów, złapie na początku minus i już z niego nie wyjdzie bez względu co to za okazja i specjalnie nie ma z tym co zrobić niestety.
  Awatar użytkownika Filip_Frel
  Szczególnie jeszcze z amazon wszystko leci w gorące nawet jak nie jest promocją
 2. Awatar użytkownika PeRsEcUtOr
  Skupmy się na tym, że Pepper jest pomocny jako portal i swego rodzaju tablica ogłoszeń z produktami wszelakimi i można dzięki temu perełki wyłapać i sporo zaoszczędzić jeżeli akurat jest okazja na to co nas interesuje

  Kwestie plusów i minusów pomijam, bowiem nie ma tutaj jeszcze (na całe szczęście) agresywnego pozycjonowania ofert na te lepiej plusowane od tych mniej, bowiem cały system opiera się na tym co przeglądasz i co Cię interesuje aby pod to dopasowywać Ci ewentualne okazje/podpowiedzi
 3. Awatar użytkownika PeRsEcUtOr
  Niemniej nie ukrywam w wielu aspektach swojego niezadowolenia jeżeli mi coś nie pasuje, a nie pasuje mi osobiście chociażby to, że nie można cofnąć decyzji dając plusa czy minusa Resztę już pomijam, bo wiele razy była "kosa" z władzami Pepper ale wiadomo jak to się zazwyczaj kończy - co ma być i jak ma być dawno decyzje podjęte, a ludziom wmawiają, że mają na coś wpływ 😁 Tak samo jak w polityce (Edytowano)
Awatar użytkownika