maj 13. 2019
Witam drodzy pepperowicze
Będę jeszcze prawie 2 tygodnie w Stanach i zastanawiam się co opłaca tu kupić. Na razie rozglądam się za laptopem, ciuchami i zabawkami, ale może ktoś już zgłębił temat i podzieli się wiedzą,na co jeszcze zwrócić uwagę?
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Skomentuj
12 Komentarzy
 1. Avatar
  zegarki z amazona lub jomashop
 2. Avatar
  podbijam, autorze jak czegoś się dowiesz to daj znać :P
 3. Avatar
  Ciuchy w outletach marek, które w Polsce są stosunkowo drogie. Świetnie jakości Tshirty Polo Ralph Lauren w różnych kolorystykach to koszt od 13-17$ w zależności od promocji. Torebki michael kors również o wiele tańsze niż w Polsce. Poza tym w walmarcie na standach przy kasach są często tanie (ok 5$) etui do iPhonów czy Samsungów Galaxy S takie jak UAG itp.
  Elektronika z podatkami wychodzi podobnie jak w Polsce w zależności od stanu. Oczywiście porównując ceny telefonów OLX/Allegro i Apple store USA, bo 1:1 różnica jest pokaźna.

  Apple Watche 3gen są bardzo tanie nawet z podatkiem.

  Tanio też można nieraz wyrwać różne rzeczy na stronkach pokroju slickdeals czy dealsofamerica, ale wtedy dobrze jest mieć stałe miejsce zamieszkania (czekanie na wysyłkę).
  Edytowane przez: "Koprys" maj 13. 2019
 4. Avatar
  Koprys13/05/2019 19:34

  Ciuchy w outletach marek, które w Polsce są stosunkowo drogie. Świetnie ja …Ciuchy w outletach marek, które w Polsce są stosunkowo drogie. Świetnie jakości Tshirty Polo Ralph Lauren w różnych kolorystykach to koszt od 13-17$ w zależności od promocji. Torebki michael kors również o wiele tańsze niż w Polsce. Poza tym w walmarcie na standach przy kasach są często tanie (ok 5$) etui do iPhonów czy Samsungów Galaxy S takie jak UAG itp.Elektronika z podatkami wychodzi podobnie jak w Polsce w zależności od stanu. Oczywiście porównując ceny telefonów OLX/Allegro i Apple store USA, bo 1:1 różnica jest pokaźna. Apple Watche 3gen są bardzo tanie nawet z podatkiem. Tanio też można nieraz wyrwać różne rzeczy na stronkach pokroju slickdeals czy dealsofamerica, ale wtedy dobrze jest mieć stałe miejsce zamieszkania (czekanie na wysyłkę).


  Hm, ciekawe - będę mieszkał przez 3 miesiące to się zainteresuję
  A powiedz mi co z Apple i jego gwarancją oraz działaniem w Europie? Bo kusi mnie taki applewatch i iPhone do kompletu
 5. Avatar
  @marcin00 Gwarancja Apple jest międzynarodowa, rok od aktywacji także nie ma problemu.

  iPhony same w sobie tak jak wcześniej wspomniałem są w podobnych cenach jak w Polsce, bo tam takie coś jak OLX nie istnieje, a nawet jak istnieje to jest duże zagęszczenie wszelkiej maści refurbów itd.
  Dla przykładu - obecna cena IP XS w USA to w Apple.com 999$ + tax (różnie), gdy w Polsce cena na portalach aukcyjnych z odbiorem osobistym waha się w okolicach 3800-3900 za nową sztukę.

  Apple Watch jest za to sporo tańszy, bo 3gen 42mm z taxem to około 930zł.
  Minusem jest to, że do Polski sprzęt trzeba przywieźć rozpakowany, żeby nie ryzykować naliczeniem cła i Vatu, więc jeśli chodzi o odsprzedawanie warto sobie temat odpuścić.

  Na ebayu, w Walmarcie itd można nieraz również znaleźć fajne promocje na telefony refurbished np. IPhone SE za 70$, ale nie testowałem tego rozwiązania więc się nie wypowiem.

  Jak macie jeszcze jakieś pytania to walcie PW.
 6. Avatar
  Koprys13/05/2019 20:01

  @marcin00 Gwarancja Apple jest międzynarodowa, rok od aktywacji także nie m …@marcin00 Gwarancja Apple jest międzynarodowa, rok od aktywacji także nie ma problemu.iPhony same w sobie tak jak wcześniej wspomniałem są w podobnych cenach jak w Polsce, bo tam takie coś jak OLX nie istnieje, a nawet jak istnieje to jest duże zagęszczenie wszelkiej maści refurbów itd.Dla przykładu - obecna cena IP XS w USA to w Apple.com 999$ + tax (różnie), gdy w Polsce cena na portalach aukcyjnych z odbiorem osobistym waha się w okolicach 3800-3900 za nową sztukę.Apple Watch jest za to sporo tańszy, bo 3gen 42mm z taxem to około 930zł.Minusem jest to, że do Polski sprzęt trzeba przywieźć rozpakowany, żeby nie ryzykować naliczeniem cła i Vatu, więc jeśli chodzi o odsprzedawanie warto sobie temat odpuścić.Na ebayu, w Walmarcie itd można nieraz również znaleźć fajne promocje na telefony refurbished np. IPhone SE za 70$, ale nie testowałem tego rozwiązania więc się nie wypowiem. Jak macie jeszcze jakieś pytania to walcie PW.


  Teraz nic do głowy mi nie przychodzi, ale na bank uderzę na priv. Dzięki
 7. Avatar
  Grill gazowy Broil King, albo Weber. Ale do walizki to Ty go nie schowasz
 8. Avatar
  Sale w Victoria's Secret i Levisie
 9. Avatar
  Auto ściągaj Najlepiej long timera
  Edytowane przez: "www" maj 14. 2019
 10. Avatar
  teslę 3
 11. Avatar
  Elektronika wszelkiej maści jest tam za bezcen na wyprzedażach.
 12. Avatar
  podbijam temat. Za tydzień przylatuje ciotka z USA i się pyta czy nie chcę żeby mi coś przywiozła? Można na czymś teraz zarobić? CBD np?
  Edytowane przez: "ziom" sie 11. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar