Cinkciarz

lis 19. 2022
Siemka, dzisiaj upatrzyłem sobie kilka gier na PS4 i standardowo jak zwykle chciałem kupić przez Turcję. Problem polega z cinkciarzem - nie mogę doładować portfela przy próbie wyboru metody płatności wyświetla się "Nieznany błąd". Próbowałem wiele razy i nawet sprawdzałem przez stronę internetową - tam znalazłem info o nieaktywnym portfelu walutowym. Ktoś zna temat, jakaś akcja cinkciarza na blokowanie kont tureckich? Czy po prostu może być jakiś błąd? Ostatni zakup był jakiś miesiąc temu i wtedy wszystko jeszcze grało. Żadnych wiadomości związanych z kontem też nie mam. Przed kontaktem z cinkciarzem chciałem się Was spytać o sytuację 😁.
Aktualizacje społecznościowe

9 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika lukasz.romaszewski
  Gdzie masz ten bląd? Nie mozesz doladowac cinkciarza czy portfela na tej stronie z grami?
  Awatar użytkownika Bartek_W11
  Autor
  Cinkciarza nie mogę doładować. Na portfelu mam jakieś 3 zł i przy próbie przelania na wirtualną kartę wyskoczył komunikat "konta portfela nie są aktywne".
 2. Awatar użytkownika Illium_Nox
  Blikiem wchodzi bez problemu, ale za to jest problem z doładowaniem konta, od wczoraj się męczyłem, w końcu dzisiaj się udało, ale teraz nie mogę kupić ps plusa, bo wyskakuje błąd. Cała strona i sklep PlayStation to żart
  Awatar użytkownika Bartek_W11
  Autor
  Blikiem też nie chce przejść. Po wpisaniu kwoty do odbioru automatycznie wskakuje "nieznany błąd" i tyle w temacie .