Niestety, ta dyskusja już wygasła
Opublikowano 17 maja 2024

Cicha klawiatura mechaniczna

Poleci ktoś cicha klawiaturę mechaniczną do 300zł? Z klawiszami numerycznymi i dość szeroka najlepiej(rozmiar thor 300 np)
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Musti235
  Ciche to są przełączniki Silent Red (z Cherry MX raczej się nie zmieszczą w budżecie, ale może być i Gateron). A za 299 zł to żadnych cudów nie będzie fabrycznie zrobionych żeby klawiatura była nie wiadomo jak cicha.

  Natomiast ja podpowiem taką herezję - a co jakby postawić na Razer BlackWidow V3 z przełącznikami Razer Yellow?
  Ona i owszem na premierę 3 lata temu, nie była jakoś bardzo gorąco przyjęta. Bo za 600 zł to konkurencja od zawsze była spora.
  Natomiast obecnie, za znacznie bardziej uczciwe 299 zł, myślę że jest godnym uwagi konkurentem dla chińskich konstrukcji.
  W wariancie właśnie z przełącznikami Yellow prezentuje zbliżony poziom hałasu do Cheery MX Silent Red, a jest znacznie szybsza.


  Porównanie przełączników (w tym głośności):
  rtings.com/key….10
  Recenzja konstrukcji:
  benchmark.pl/tes…tml
  Promocja:
  mediaexpert.pl/lp,…zje
 2. Awatar użytkownika maybe_yes
  Ja bym proponował znaleźć jakąś tanią klawiaturę z hotswapem, która Ci się podoba i dokupić do niej (jak przekroczy to budżet to w późniejszym czasie) przełączniki Outemu Silent Cream Yellow LINK Są to tanie jak barszcz, prawdziwe silent przełączniki tactile, a co więcej - są już fabrycznie nasmarowane - więc na prawdę warto w tej cenie.