sty 16. 2022
Hej wszystkim, czy u Was też przestała działać regulacja głośności z przycisków na pilocie oraz przycisk zasilania? Wiem, że ostatnio przestała działać regulacja z poziomu telefonów w związku z przegraną Google z Sonos ale czy to samo tyczy się pilota? Sprawdzałem już kilka tv na różnych sokach, ustawieniach dźwięku itd. a jedyne czego jeszcze nie robiłem to przywrócenie ustawień fabrycznych, ale czy warto?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

7 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  A próbowałeś na nowo nauczyć pilota obsługi tv? Nie wiem, jak to się robi, ale skoro raz się w moim przypadku chciało uczyć, to myślę, że drugi raz też powinno się dać to zrobić.
  Ja chromecasta mam od niedawna, więc nie wiem, gdzie. Ale pewnie jest jakaś instrukcja.
 2. Avatar
  Autor
  Jedyne co udało mi się zrobić to usunąć pilota i dodać go na nowo
 3. Avatar
  Dziwne, w amazon tv firestick 4k nie ma takich problemów
 4. Avatar
  Autor
  raffaello16/01/2022 20:29

  A próbowałeś na nowo nauczyć pilota obsługi tv? Nie wiem, jak to się robi, …A próbowałeś na nowo nauczyć pilota obsługi tv? Nie wiem, jak to się robi, ale skoro raz się w moim przypadku chciało uczyć, to myślę, że drugi raz też powinno się dać to zrobić.Ja chromecasta mam od niedawna, więc nie wiem, gdzie. Ale pewnie jest jakaś instrukcja.


  Dziękuję bardzo za sugestię, nie gdzie nie znalazłem instrukcji ale znalazłem to o co ci chodziło i rzeczywiście miałem tam włączone ustawienia tv na którym konfigurowałem Chromecast. Ustawiłem wszystko na automat i działa znów wszytko 😜
  Avatar
  Hejka. Proszę czy mógłbyś mi napisać jak znalazłeś te ustawienia i gdzie?? Mój pilot też przestał reagować na przyciski volume up i down. I już mnie nerwica bierze. 😫😫😫
 5. Avatar
  spiooochu19/01/2022 20:46

  Dziękuję bardzo za sugestię, nie gdzie nie znalazłem instrukcji ale zna …Dziękuję bardzo za sugestię, nie gdzie nie znalazłem instrukcji ale znalazłem to o co ci chodziło i rzeczywiście miałem tam włączone ustawienia tv na którym konfigurowałem Chromecast. Ustawiłem wszystko na automat i działa znów wszytko ?


  Super, cieszę się, że się udało rozwiązać problem
Avatar