Opublikowano 5 godzin temu

Chiński klucz udarowy

Chciałbym się was zapytać o chiński klucz udarowy. Myślałem nad firmą onevan bo za ponad 300zl dają klucz 1800nm z dwiema bateriami i ładowarką. Zdaję sobie z tego sprawę że takiej mocy pewnie nie będzie mieć ale znalazłem test że ponad 500 nm wyciągnie taki klucz. Być może są jakieś inne firmy które będą miały lepsze parametry w rozsądnej cenie? W Polsce na przykład taki Parkside na pewno jest droższy. Pewnie te klucze idą z jednej fabryki i chyba się opłaca bardziej z Chin coś ściągnąć. Jakie są wasze opinie?
Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika azaber
  Ten o którym piszesz jest w mojej opinii jednym z lepszych wyborów w kategorii cena/jakość/parametry, sam go mam i sobie chwalę. Jest dość popularny, dobrze oceniany i sprzedawany pod wieloma różnymi markami, nie tylko jako Onevan, ale też np. Gisam, Mustool i jeszcze wieloma innymi.
  Realnie ma około 500 - 600 Nm
  Co jakiś czas pojawia się w promocjach z ceną w okolicach 200 zł za zestaw z 2 aku. Dwa tygodnie temu kupiłem taki zestaw ( już kolejny, tym razem nie dla siebie) za 215 zł.
  Za chwilę startuje urodzinowa wyprzedaż na ali i jestem niemal pewien, że ponownie będzie go można nabyć w podobnej cenie.
  Od siebie gorąco polecam, szczególnie w takiej cenie.
  Awatar użytkownika bedan88
  Autor
  Za 200 zł to spoko opcja. Jakie tam dają akumulatory jeżeli chodzi o pojemność no i ogólnie dają radę?