Ceneo lokalnie - darmowa platforma do zakupów lokalnych

15
mar 8. 2019
Teraz Ceneo stworzył darmową platformę podobną do Olx. Co ważne jest darmowa.
Poniżej informacja że strony Ceneo.

Dodawanie ogłoszeń na Ceneo Lokalnie jest darmowe i nie ma limitów na dodawanie przez użytkownika ogłoszeń w kategoriach.

Pamiętaj, że jedno ogłoszenie musi dotyczyć jednego towaru lub usługi i jego treść musi określać jednoznacznie czego dotyczy jego cena. Użytkownik musi określić czy sprzedaje pojedyncze sztuki towaru czy komplet lub określić zakres usługi. Zdjęcie przedmiotu musi przedstawiać oferowany produkt w innym przypadku w opisie ogłoszenia sprzedawca musi poinformować kupujących. Sprzedawca jest odpowiedzialny za publikowane treści (w tym zdjęcia) i gwarantuje, że są one zgodne ze stanem faktycznym oraz prawem a ich publikacja nie narusza prawa polskiego, praw podmiotów trzecich i Regulaminu serwisu.

Dodawanie ogłoszeń jest możliwe tylko przez zarejestrowanych użytkowników Ceneo. Żeby dodać ogłoszenie wystarczy wejść na stronę CeneoLokalnie.pl i kliknąć przycisk dodaj ogłoszenie. Minimalne dane jakie musi posiadać ogłoszenie to dane kontaktowe: adres email, nazwa użytkownika, tytuł, opis, cena i zdjęcie do ogłoszenia.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
15 Komentarzy
Prześlij Komentarz