Celnicy mają mojego Axona :(

6
gru 14. 2017
Witajcie, pierwszy raz z takim czymś mam do czynienia ale i pierwszy raz zamawiałem coś tak drogiego z Chin.
Zamówiłem ZTE Axona za coś ok 800zł z Gearbest (wybrałem droższą wysyłkę z Belgii).
Dostałem list od Celników z Warszawy,że mają moją paczke i mam 20 dni na dopełnienie czegoś tam, dosłanie jakichś informacji.

Piszą,że chcą nadać przeznaczenie celne.Sprawa jest taka,że ja już telefon kupiłem inny w międzyczasie.

Jak z tego wybrnąć?
Ile oni mi chcą dowalić opłat?
Zapłacę opłaty i przejdzie bezboleśnie ?

A jakoś tego cofnąć się nie da? niech wróci do Belgii i niech mi zwrócą pieniądze.Pomóżcie proszę bo nieco mnie ta sprawa niepokoi, zwłaszcza przed Świętami.

Wszystko z Amazona idze i nigdy żadnych problemów nie ma, raptem Gearbest z Belgii robi zadymkę.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Możesz nic nie robić, wtedy odeślą do nadawcy. Prawdopodobnie gearbest zwróci ci wtedy kwotę za telefon minus koszty wysyłki - ale to może być różnie.
Gearbest robi zadymkę tak to jest jak nie ma się pojęcia o zamawianiu z Chin, a potem ratujcie lol. Tyle jest wszędzie poradników o zakupach z Azji. Panie wstyd, bo z takimi pytaniami, to przed zakupem. Jeszcze osiem stów wywalił

Dostałeś list, masz konkretne informację jakich dokumentów chcą, zrób to i tyle, bo chyba nie oczekujesz, że za ciebie wyślemy.
Edytowane przez: "Mi." gru 14. 2017
Dariuszogru 14. 2017

Możesz nic nie robić, wtedy odeślą do nadawcy. Prawdopodobnie gearbest zwr …Możesz nic nie robić, wtedy odeślą do nadawcy. Prawdopodobnie gearbest zwróci ci wtedy kwotę za telefon minus koszty wysyłki - ale to może być różnie.


Raczej oni niczego nie odeślą , tylko paczka zostanie u nich i tyle. Kiedyś były licytacje później takich przedmiotów organizowane .
Grzes2505gru 14. 2017

Raczej oni niczego nie odeślą , tylko paczka zostanie u nich i tyle. K …Raczej oni niczego nie odeślą , tylko paczka zostanie u nich i tyle. Kiedyś były licytacje później takich przedmiotów organizowane .


Nieprawda, odsyłają po 14 dniach
Dariuszogru 14. 2017

Nieprawda, odsyłają po 14 dniach


Jeśli to potwierdzone to możliwe ,że coś się zmieniło. Chociaż podejrzewam ,że w takich przypadkach sprzedający obciąży daną osobę kosztami wysyłki.
Nie bądź aż taka cebula przyjmij to na klatę zapłać i tak warty tych pieniędzy
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje