Cashback Picodi - blokada konta

lip 26. 2022
Cześć, czy ktoś z Was też tak miał, że zostało mu zablokowane konto na Picodi bez żadnego ostrzeżenia?

559805-ZfmaK.jpg559805-9kWUW.jpg
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

13 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika NickVolt
  To niech podadzą adres mail i numer (jeśli to coś zbiera numery) drugiego rzekomego konta, bo skoro wg nich to jest twoje konto, to nie łamią przepisów RODO podając tobie te dane. Niech przy okazji podadzą na jakiej podstawie stwierdzili, że tamto konto jest też twoje, bo powód może być głupi - np osoba o takim samym imieniu i nazwisku mieszkająca w tej samej miejscowości. A najlepiej wszystkie dane drugiego konta. (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika sodapro
  Te wszystkie serwisy cashback są siebie warte...
 3. Awatar użytkownika sloter
  Cześć,

  Mam to samo, zje**em ich w odpowiedzi i czekam teraz na ich odpowiedź. To jest jakaś kpina... Tak się pewnie dorabiają, zamiast wypłacić cashback blokują konto Co lepsze ja już kilka razy jakieś drobne wypłacałem, od jakiegoś czasu nie dostawałem od nich maila o akceptacji cashback tak jak wcześniej i po próbie zalogowania się na konto mam, że konto nieaktywne. Napisałem do nich, a oni mi wysłali to samo co Tobie. Rzucili sobie punktem regulaminu i tyle... żałosne.
 4. Awatar użytkownika sloter
  Odpisali mi to samo co Tobie, poprosiłem o podanie moich danych osobowych zgodnie z RODO (mam prawo wglądu w swoje dane, aktualizowanie ich, poprawianie i kasowanie). Jak się wypną to zgłoszę sprawę do UODO, ja tego tak nie zostawię.
  Awatar użytkownika SkurczyPepper
  I co Kolego, podali Ci te dane? Zgłaszałeś do UODO?
 5. Awatar użytkownika mmichall
  Warto korzystać z cashback od Picodi ? Długo trzeba czekać na cashback ??
Awatar użytkownika