CASHBACK OD PRZEGLĄDARKI OPERA

paź 26. 2021
Opera Dify, to nowa usługa cashback, która wyróżnia się prostotą działania – będzie ona wbudowana w przeglądarkę. Program jest dostępny także dla osób preferujących Chrome’a, Microsoft Edge czy Firefoksa – w postaci przystępnej wtyczki.
Jak przekazuje producent, Dify oferuje do 30 procent zwrotu gotówki w ciągu 30 dni. Stawki prezentują się różnie – na przykład za zakupy w Allegro będzie można zyskać z powrotem do 2,03% środków, a w Media Expert – 1,4% na dziale Elektronika. Poza tym, partnerów usługi ma być w sumie ponad 300, wśród których wylicza się także Pyszne.pl, NEO24.PL, NEONET, AliExpress, Orange, Play, CCC i wiele innych.
449981-Vvw1K.jpg
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika user1310
  user1310
  "Dziala" to od jakiegos czasu. Tyle ze np. u mnie NIE dziala. Mam zalozone konto, ta ich wtyczka jest aktywna i pali sie na zielono, ale i tak nie wykrywa transakcji.
 2. Awatar użytkownika jan.mazurcuQ
  jan.mazurcuQ
  Dziś założyłem. Jak na ten moment zrobiłem 2 transakcje na AliSexpressie. Policzyło. Na alleG****** jeszcze nie robiłem.
 3. Awatar użytkownika Arwena
  Arwena
  Ja robiłam na alledrogo i policzyło, jednak trzeba chwilę poczekać, aż transakcja pojawi się w oczekujących.
 4. Awatar użytkownika bogdan.malinowski
  bogdan.malinowski
  Trochę to trwało, ale integracja z Allegro działa. Mimo, iż trzeba sporo czekać na uznanie transakcji. Ciekawe kiedy w końcu uruchomią przelewy bankowe. PayPal to nie jest dobre rozwiązanie.
Awatar użytkownika