Cashback letyshops i podobne

4
wrz 18. 2020
Witam, jako polski Janusz chce coś przyoszczędzić. Póki co korzystam z cashback w letyshops. Oprócz tego mogę korzystać z czegoś dodatkowego? Jakieś goodie, playback itp. Czy muszę zdecydować się na jedno. Zawsze mogę porównać, gdzie będzie większy cashback. Czy mogę wypłacić dowoloną odłożoną kwotę czy jest jakiś limit jaki muszę osiągnąć. Tam są jakieś rangi czy coś. Kiedy opłaca się wypłacić cashback.
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Jest miliard bilionów dyskusji na Pepperze na temat cashbacków...

Kwoty wypłat zależą od serwisu.

Przy jednym zakupie tylko jednego cashbacku można użyć, bo aktywacja cashbacku modyfikuje link, więc jak włączysz drugi to zastąpi poprzedni.

W większości przypadków najkorzystniej wychodzi Goodie, a nie Lety.
criav19/09/2020 12:24

Jest miliard bilionów dyskusji na Pepperze na temat cashbacków...Kwoty w …Jest miliard bilionów dyskusji na Pepperze na temat cashbacków...Kwoty wypłat zależą od serwisu.Przy jednym zakupie tylko jednego cashbacku można użyć, bo aktywacja cashbacku modyfikuje link, więc jak włączysz drugi to zastąpi poprzedni.W większości przypadków najkorzystniej wychodzi Goodie, a nie Lety.


Ok, poczytam. Dzięki.
Na pewno szerokim łukiem omijać oszustów z PlanetPlus. Przekaż dalej.
Jeśli chodzi o payback to nie jest taki typowy cashback, tylko bardziej zamian kasy na punkty które możesz wymieniać gdzieś dalej np. paliwo na bp lub zakupy w Kauflandzie, bony do allegro , jakieś nagrody rzeczowe typu myjka karcher itp.
Czy warto? Zależy czy chcesz kase czy mogą być punkty. Jedyny plus jest taki że nie ma problemu z przyznawaniem tych punktów, zawsze wszystko jest na czas, w 99% przypadków punkty masz po chwili od zakupu na koncie, jedynie jak zamawiasz coś na booking.com to dostaniesz punkty po przyjedzie z wakacji.
Dodatkowo jest bardzo dużo mnożników np. Na weekend 10 razy więcej punktów za zakupy na allegro lub eobuwie lub 10 tys punktów za założenie konta w banku , przedłużenie umowy w Orange i wiele innych
Edytowane przez: "Miki99" wrz 19.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst