Calvin Klein podróbki czy oryginał?

11
wrz 22. 2019
allegro.pl/uzy…918


Zastanawiam się nad tą "okazją", bo w zasadzie ten zestaw kosztuje normalnie lekko 170 zł, a tutaj sprzedawany jest za 59 zł, czyli praktycznie w cenie niemarkowych majtek.
Coś mi się obiło o uszy, że na alledrogo można kupić podróbki, jednak nie wiem czy to fakt, czy mit. Czy tutaj możemy się spotkać z właśnie takim oszustwem?
Aktualizacje społecznościowe
11 Komentarzy
konto od miesiaca bez ocen, ale sprzedaje jako firma, choc biuro wirtualne. niekoniecznie podroby, jak przejrzysz inne aukcje, to sporo tego jest w podobnych cenach, ale mozliwe ze wszystkie sa fake.
Fake
Na allegro są same podróby, nie kupuj tam. Lepiej się przejść do TK Maxx
ebać. Kupiłem podróbki za 63 zł.

Zdam relację czy warto było.
Warto było. Chyba są oryginalne. Ean, materiał, szwy, ogólna jakość - wszystko się zgadza, albo to są dobrej jakości podróbki.

Polecam.
Tak na 100% są oryginalne Dobra dusza z allegro sprzedaje za połowę ceny rynkowej, płaci allegro prowizje i jeszcze na tym zarabia, a to wszystko za 63 polskich złotych
KeyJay02/10/2019 12:24

Tak na 100% są oryginalne Dobra dusza z allegro sprzedaje za połowę ce …Tak na 100% są oryginalne Dobra dusza z allegro sprzedaje za połowę ceny rynkowej, płaci allegro prowizje i jeszcze na tym zarabia, a to wszystko za 63 polskich złotych


a zglosiles do allegro ze to podroby? bo dosc duzo tego na allegro i sprzedaja firmy..
leeloo02/10/2019 12:42

a zglosiles do allegro ze to podroby? bo dosc duzo tego na allegro i …a zglosiles do allegro ze to podroby? bo dosc duzo tego na allegro i sprzedaja firmy..


Nic z tym nie zrobią, im więcej tego będzie, tym większy hajs z prowizji ma allegro
KeyJay02/10/2019 12:46

Nic z tym nie zrobią, im więcej tego będzie, tym większy hajs z prowizji ma …Nic z tym nie zrobią, im więcej tego będzie, tym większy hajs z prowizji ma allegro


ale to wtedy przywala im kare na sprzedaz podrobek. wiec w interesie allegro jest to usuwac. nie mam pojecia czy to oryginaly, ale dziwne ze tego tyle jest na allegro, nie jest to pojedynczy sprzedawca prywatny, ktory przywiozl cos w plecaku z chin albo z wolki kosowskiej..
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst